Фрези у Тячеві

201 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для обробки заготовок з деревини, інших матеріалів застосовується спеціальне пристосування - фреза, виготовлена ​​з міцної швидкорізальної, твердосплавної сталі. Цю насадку використовують для вибірки пазів, опрацювання крайок при виготовленні, реконструкції, ремонті дерев'яних виробів, наприклад, меблів. Залежно від виконуваних функцій вони різняться формою, типом конструкції. Щоб вам було простіше підібрати підходящу модель пристрою, розглянемо особливості даних витратних матеріалів докладніше.

Для яких робіт потрібна фреза: різновиди, особливості, властивості

По конструкції фрези бувають цільними (монолітними) і збірними. У різновиді першого типу робоча кромка виточена в основі. Така насадка відрізняється високою міцністю, довговічністю, але після декількох заточувань втрачає свої технічні характеристики, через що її потрібно замінювати новою.

Моделі збірного типу складаються зі сталевої основи з привареною до неї ріжучою частиною. В якості припою при цьому використовують спеціальні тугоплавкі склади, що містять срібло і мідь. Також у продажу є модифікації фрез зі змінними крайками. Вони комплектуються двосторонніми ножами, які можна використовувати в міру затуплення однієї зі сторін.

Залежно від матеріалу обробки ці витратні матеріали виготовляють зі швидкорізальних (для деревини м'яких порід) або твердосплавних (для деталей з твердою структурою) сталевих сплавів.

Важливим параметром виробу є діаметр хвостовика циліндричної або шестикутної форми, що становить 6, 8, 12 або 20 мм. У дюймовому еквіваленті найпоширенішими є інструменти з діаметром ½ або ¼ дюйма. За типом впливу на поверхню заготовок фрези бувають:

  • Торцевими. Їх застосовують для шліфування торців дерев'яних виробів.
  • Конусоподібними. Вони призначені для роботи з будь-якими деревними породами під різним кутом.
  • V-подібними. Використовуються для виготовлення пазів відповідної форми, гравіювання, зняття фаски під кутом нахилу 45 градусів.
  • Дисковими. Їх призначення - створення горизонтально розташованих виїмок при відрізних роботах.
  • Профільними. Для декорування дерев'яних деталей.
  • Фальцевими. З їх допомогою фрезерують чверті.
  • Калевочними. Їх використовують для згладжування, округлення кутів кромок.
  • Фігірейні. Для обробки крайок фільонок.
  • Галтельні. Для створення на крайках заготовок жолобів (галтелів) округлої форми, своїм виглядом нагадують літеру U латинського алфавіту.

Для створення з'єднань рознімного типу при виготовленні елементів меблів застосовують спеціальний різновид фрез шипового типу зі зворотним конусом, конструкція якої має вигляд «ластівчиного гнізда». Для розширення отворів при монтажі дверних замків, усунення задирок з труб використовують циліндричний тип фрез зі швидкорізальної сталі марки HSS.

Як вибрати розхідник відповідного типу

Плануючи купити фрезу для ручного фрезерувального пристрою, рекомендуємо звернути увагу на наступні моменти:

  • Якість пайки в збірних моделях. Від цього параметра залежить тривалість експлуатації інструменту, особливо у випадках, коли потрібно працювати з твердими поверхнями.
  • Склад припою. Більш надійними, довговічними вважаються вироби з припоєм марки ПСр40 або ПСр37,5, що містять збільшену кількість срібла і міді. Різновиди з нікелем мають менший термін служби.

Також варто враховувати розміри, діаметр хвостовика. Вони повинні відповідати аналогічним параметрам дрилі або фрезера, що використовується спільно з насадкою. Ще один момент, який не варто ігнорувати: матеріал виготовлення і розташування робочих лез розхідника. Вироби з ріжучими частинами з твердосплавних сталей (НМ) мають високу міцність, але вони досить крихкі. Тому їх не варто використовувати при роботі з деревиною твердих порід. Але, такий інструмент добре впорається з обробкою м'яких металів, наприклад, алюмінію. Для фрезерування деталей з твердою, щільною структурою застосовують оснащення, виготовлене зі швидкорізальної сталі марки НSS.

Від розташування лез фрези залежить характер її роботи. Вони можуть розміщуватися вертикально або мати невеликий нахил. Робочі кромки вертикального типу розрубують дерево, в результаті чого поверхня стає грубою, шорсткою, вимагає подальшого доопрацювання і шліфування. Тому такі пристосування застосовують на попередньому етапі, для грубого зняття матеріалу. Фрези з лезами похилого типу використовують для чистової обробки заготовок.

Якщо робота з дерев'яними деталями планується на постійній основі, зручніше придбати набір фрез, що включає вироби для обробки крайок, пазів, а також насадки фігурного і кутового типу.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон