Електрорубанки у Тячеві

29 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Запах свіжої, обробленої деревини приємний, хто працює в таких майстернях — щасливчик. Там використовують безліч інструментів, серед них, електрорубанок. Купити його можна без проблем, а от вибрати і зупиниться на певній моделі, буває не просто. Цей інструмент був винайдений в першому столітті нашої ери і до наших днів принцип роботи не особливо змінився, тільки вдосконалився.

Рубанок один з апаратів, для деревообробки. А дерев'яні меблі та інші предмети повсякденного інтер'єру цінувалися і цінуються високо. Звичайно, для фізичного полегшення апарат підключається до мережі змінного струму, що значно прискорює процес і розширює можливості.

Фірми, що йдуть в ногу з часом, випускають також пристрої на акумуляторі. Помилково вважають, що рубанок на акумуляторі слабкий інструмент. Але ж прогрес невблаганний і компанії розробляють все нові і нові моделі, які вже не поступаються мережевим аналогам.

В якості джерела живлення використовують

  • Нікель- кадмієві, недорогі, можуть працювати при температурі нижче нуля. Але вимагають повної розрядки, його небажано підзаряджати. Такі елементи живлення громіздкі, а кадмій, що входить до їх складу, токсичний. Це ускладнює процес утилізації відпрацьованих пристроїв.
  • Літій-іонні, екологічно безпечні, легкі, потужні. Процес підзарядки відбувається протягом 30 хвилин. У них відсутній ефект пам'яті. Але, непридатні на морозі. На сьогоднішній день майже всі виробники переходять на даний вид і працюють над їх покращенням.

Будова і принцип роботи електрорубанка

Головне завдання інструменту зрізати нерівності на дошках, після грубої, первісної обробки і подальшої просушки.

Складається пристрій з електромотора, який за допомогою пасової передачі, запускає барабан, обладнаний лезами. Також, з передньої і задньої підошви, рукоятки і регулятора глибини зрізу.

При роботі електрорубанка, стружка,що утворилася, відводиться по спеціальному каналу.

Деякі моделі оснащені мішком для збору відходів.

Вибір електрорубанка вимагає оцінки таких характеристик

  • Потужність, критерій, що впливає на продуктивність. Чим він вищий, тим швидше виконується поставлена ​​задача. Для побутового, не частого використання підійде інструмент з показником 600- 800 Вт. Професіоналам, для щоденного застосування, слід вибирати моделі, які стартують від 1200 Вт.
  • Кількість обертів барабана за хвилину, або частота ходу. У документації вказують цей показник без навантаження. Показує кількість дотиків леза до оброблюваного матеріалу, тобто швидкість роботи. Домашньому майстру досить 12000- 14000 обертів в хвилину, а для фахівців потрібно цифра 15000-18000 обертів.
  • Ширина обробки, показник, що визначає розмір стружки, що знімається. Подається в міліметрах і варіюється від 82 до 312 мм. Популярні інструменти з шириною обробки 100- 180 мм. Чим більше цей критерій, тим швидше виконується робота. Звичайно, якщо дошки широкі.
  • Вага інструменту, також вказується в супроводжуючих документах. Вона може бути різною, від 2 до 10 кілограм. Масивні пристрої створюють необхідний тиск. Використовуються для частого застосування, професіоналами і людьми з невеликою фізичною силою. Апарати з низькими показниками маси, можуть утримувати навіть діти на уроках праці та гуртках. Також вони можуть бути застосовані для роботи в вертикальному положенні. Габаритні електрорубанки зі станиною мають середню вагу, від 5 кг.
  • Глибина різу, величина показує, скільки міліметрів зніме інструмент за один прохід. Встановлюється перемикачем на рукоятці. Кожна модель має свій діапазоном. Наприклад, для роботи з грубо розпиляними дошками і корою дерева підійде рубанок з градацією від 0,1 до 10 мм. А для рівних, сухих заготовок досить 0,1- 2 мм.
  • Вартість також має значення. Якщо опиратися на співвідношення ціна-якість електрорубанка, то зрозуміло, що надійний інструмент не буває дешевим.

Слід окремо зупиниться на фірмах, що випускають такий інструмент.

Якщо опиратися на відгуки споживачів, то електрорубанки за популярністю розподіляються наступним чином. Перше місце ділять відомі компанії Makita і Bosch. Їм усе вдалося, як у випуску мережевих, так і акумуляторних пристроїв. За ними слідує фірма Метабо, правда ціна їх електрорубанків зависока. Почесне третє місце ділять виробники Interskol і DWT.

Якими б не були електроінструменти, правила безпеки ніхто не повинен забувати

Отже,

  1. Перед тим як приступити до роботи перевіряйте комплектацію і надійність кріплення всіх деталей.
  2. Оцініть справність кабелю, вилки, кнопок. Вони повинні бути цілими, без тріщин і видимих ​​пошкоджень. Також стан вимикача, при натисканні він повинен плавно змінювати положення і не іскрити.
  3. Беріть електроінструмент тільки сухими руками, і не працюйте під дощем!
  4. Під час роботи виділяється багато тирси, тому необхідно використовувати захисні окуляри і маску. Ці пристосування захистять очі і дихальні шляхи.

Ознайомившись з вищевикладеною інформацією, оцінивши характеристики та ціну електрорубанка, зробити вибір надійного і якісного інструменту, вийде без проблем. А для економії часу і нервів, резонно скористатися послугами Інтернет магазину.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон