Шліфувальні машини у Сумах

140 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Шліфувальна машина — це спеціальний інструмент, яки використовується для обробки поверхонь. З його допомогою виконується ефективне очищення, зачистка, шліфування та полірування за допомогою абразивних кіл або стрічок.
Пристрій працює з будь-якою поверхнею: дерев'яною, скляною, металевою, пластиковою. Основне завдання такого приладу полягає в наданні матеріалу завершеного вигляду і ліквідації наявних дефектів і нерівностей. Шліфмашина вважається зручним ручним електроінструментом. У декілька разів підвищує швидкість і якість виконання завдань і проведення ремонту, якщо порівнювати із ручним шліфуванням.

Принцип роботи шліфувальної машини

За своєю конструкцією шліфмашина нагадує стандартний наждачний папір, який закріплюється на бруску. Але в цьому випадку він удосконалений різними функціями й опціями, які підвищують комфорт експлуатації. Прилад складається з робочої платформи для закріплення насадок, руків’я і системи управління. Основна відмінність — наявність електричного приводу. Його крутильний момент за допомогою ремінної передачі надходить на механізм (роликовий, шпиндельний або вібратор). Абразивна поверхня починає швидко рухатися по дереву або по металу. Створюється сила тертя об поверхню, яка обробляється і старий шар зачищається, що і потрібно для повноцінного шліфування.

Види шліфувальних машин

  1. Вібраційний. Купити шліфмашинку такого типу можна для обробки дерева, металу, пластику. Вона зазвичай має квадратну або круглу форму та мають площини достатнього розміру, щоб відшліфувати велику поверхню. Принцип роботи полягає в дрібних, тремтячих рухах робочої платформи. Завдяки своєрідній вібрації виходить якісно відшліфувати матеріал. Також необхідно відзначити середній рівень шуму, що дозволяє працювати без навушників. Для заготовок з бортами така модель не дуже вдала, адже через вібраційні рухи пристрій буде битися об вертикальну частину і, як наслідок, псувати поверхню. Також будь-яке дрібне сміття, що потрапить під робочу платформу, зробить нерівності, так звані "баранці". Позбутися них непросто, доведеться робити роботу повторно.
  2. Стрічковий. Цей вид призначений для шліфування великих поверхонь. Він має високу продуктивність, підходить для "кошлатих" поверхонь. Але обробити матеріал до абсолютної чистоти ним не вдасться, адже залишаються подряпини. Наждачна стрічка щільно сидить на робочій зоні й постійно рухається в одному напрямку після того, як натиснути пуск. Деякі моделі цього виду можуть закріплюватися на столі в перевернутому вигляді, перетворюючись в міні-верстат шліфування. Його недоліком вважають неможливість здійснювати маніпуляції в кутах. Також він дуже шумний й вимагає уваги. Якщо втратити пильність, то можна отримати ямку на поверхні.
  3. Орбітальний або ексцентриковий. Якісний і тихий пристрій. Таку шліфмашину можна використовувати, якщо ви хочете працювати зі зручностями та максимальним результатом. При роботі кругла поверхня здійснює коливальні рухи радіусом від 3 до 8 мм та одночасно обертається навколо своєї осі. Такі апарати відрізняються продуктивністю і чистотою виконання. Бажано, щоб в орбіталці, яку ви купуєте, був регулятор оборотів, адже він допомагає працювати. Звичайно, така модель не зможе обробити кути.
  4. Осциляційний. Пристрій невеликого розміру, часто в наборі з яким йдуть насадки різної конфігурації. Наприклад, круглі, трикутні, у вигляді праски. Застосовують для внутрішніх кутів і важкодоступних місць.
  5. Щіточний. Він використовується не для шліфування, а для зістарювання дерев'яних поверхонь. Сфера його застосування невелика, але іноді необхідна.

Технічні характеристики:

Об'єднувальним показником є потужність. Для побутових моделей це невисокі цифри від 100 до 200 Вт. Для професійної діяльності понад 1000 Вт. Також стежте, щоб інструмент був обладнаний пилозбірником або місцем для приєднання порохотяга.

Хочеться окремо зупиниться на прогресивній, акумуляторній, кутовій шліфувальній машині. Виробники, які поважають себе і клієнтів випускають пристрої на батарейках, які не поступаються мережевим і дуже прості в регулюванні. Вони приходять на допомогу при відсутності електроживлення в умовах віддалених від цивілізації. Це мобільні інструменти, шнур відсутній, та не плутається під ногами й не заважає. В якості елементів живлення використовують літій-іонні акумулятори. Вони екологічно безпечні, легкі, потужні. Процес підзарядки відбувається протягом 30 хвилин. Недоліком вважається непридатність роботи на морозі. На сьогодні майже всі виробники переходять на даний вид і працюють над його поліпшенням, тому ви завжди маєте можливість купити шліфмашину високої якості.

Правила експлуатації електроінструментів

  • Перед тим, як приступити до роботи, перевіряйте комплектацію і надійність кріплення всіх деталей.
  • Оцініть справність кабелю, вилки, кнопок. Вони повинні бути цілими, без тріщин і видимих ​​пошкоджень. Також важливим є стан вимикача, адже при натисканні він повинен плавно змінювати положення і не іскрити.
  • Беріть електроінструмент тільки сухими руками й не працюйте під дощем!
    Час від часу вимикайте пристрій і давайте йому відпочити.
  • Під час роботи надягайте навушники й маску для захисту дихальних шляхів. Це стосується як роботи з прямими, так і кутовими шліфувальними машинами.

Щоб бути впевненим у якості оздоблювальної роботи по дереву або металу, потрібно купити шліфмашинку. Якщо ви ретельно вивчите цю інформацію, то вам вийде зробити вибір і придбати надійного помічника.

Для покупки не обов'язково витрачати багато часу. Достатньо зайти на сайт інтернет-магазину ars.ua й оформити покупку в кілька кліків.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

🥇Які види шліфувальних машин представлені в інтернет-магазині АРС?

Ми пропонуємо:

вібраційні шліфувальні машини;

стрічкові шліфувальні машини;

гравери;

орбітальні машинки;

обладнання для полірування та шліфування стін.

🤗Для яких робіт підійдуть стрічкові шліфувальні машини?

Стрічкові шліфувальні машини використовуються для зняття фарби з дерева або видалення іржі, нерівностей з металу. Для таких моделей підходять шліфстрічки із зернистістю від 36 до 200.

→У чому переваги дельташліфмашин?

Головна особливість дельташліфувальних машин – форма робочої частини у вигляді праски. Вона дозволяє обробляти важкодоступні місця та складні поверхні з кутами.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон