Дитячі письмові столи Стрий

29 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Купівля меблів в дитячу кімнату — серйозне заняття, особливо якщо це стіл в дитячу, адже за ним школяр буде проводити багато часу. Переглядаючи варіанти в інтернеті або міських магазинах важливо пам’ятати, що стіл повинен відповідати критеріям, відповідальним за здоров’я і самопочуття малюка.

Асортимент різниться залежно від міста, але навіть якщо ви в Києві — шукати у всіх можливих магазинах не потрібно. Купити якісний дитячий письмовий стіл реально в першому ж спеціалізованому магазині, при цьому — недорого.

Головне — знати критерії вибору для вдалої покупки:

  • правильний розмір і пропорції;
  • безпечний;
  • з якісних матеріалів (при цьому, письмовий стіл буде доступним за ціною).

Про ці та деяких інші нюанси важливо знати батькам, адже описані правила будуть корисними навіть коли дитина підросте.

Пропорції столу в дитячу кімнату

Важливий параметр, про який не можна забувати і купувати стіл «на виріст». Це стосується перш за все меблів для учнів, адже в шкільному віці формується постава. Якщо дитина буде багато сидіти за незручним столом, можливий ризик розвитку захворювань хребта, які складно лікувати.

Перше, на що варто звернути увагу: ширина — метр і більше, глибина столика — 40 см і глибше. На столі, що розташований в дитячій, має бути достатньо місця для підручників, зошитів, а також іграшок або іншого шкільного приладдя, що потрібне для виконання творчих завдань.

Під час покупки враховуйте, скільки займатиме ноутбук дитини (якщо він у неї є), а також інші речі, які обов'язково з'являться на новому дитячому письмовому столику. Достатня кількість вільного місця важлива для зниження навантаження на хребет.

Існує багато показників, які регулюють розміри столу і крісла в дитячу, а також співвідношення між собою.

Нижче подано приблизні рекомендовані параметри.

Ріст школяра, см Висота стола, м Висота стільця, м Різниця між висотою стола і стільця
110-119 0,52 0,32 0,20
120-129 0,57 0,35 0,22
130-139 0,62 0,38 0,24

Ці показники змінюються в залежності від джерела, але можуть стати орієнтиром під час вибору. Важливо вибирати стіл в дитячу разом з дитиною, щоб «приміряти», чи підходить він малюкові.

Якщо виникло бажання заощадити сімейний бюджет в майбутньому і не купувати нові меблі, коли дитина підросте — зверніть увагу на спеціальні столи-трансформери. Такі моделі забезпечені регульованими ніжками та часто в змозі похизуватися безліччю інших переваг.

Коштують більше ніж звичайний стіл, але дають можливість уникнути покупки нового в майбутньому. Досить буде відрегулювати стіл-трансформер, дотримуючись порад цієї статті. Положення кінцівок відносно поверхні столу і підлоги — ваш орієнтир.

Допомогти з вибором стола в дитячу зможуть такі ознаки:

  1. Ноги малюка зігнуті під прямим кутом, а стопи торкаються підлоги.
  2. Спина спирається на спинку стільця.
  3. Відстань між стільницею і колінами — 10–15 см.
  4. У положенні стоячи лікоть дитини розташований нижче стільниці на 2–5 см.
  5. Коли дитина сидить вільно — лікті не звисають.

Безпека понад усе

Дитячі меблі виготовляються за загальноприйнятими стандартами, але це не виключає необхідності знати як вибрати безпечний для школяра письмовий стіл.

Що стосується відтінків меблів — рекомендовані переважно пастельні кольори. Вони зменшують навантаження на очі, створюють приємний фон і не відволікатимуть дитину від навчання. Але і смаки малюка враховувати також варто — робоче місце повинне викликати приємні емоції, не відштовхувати.

Звертайте увагу на стільницю. Якщо вона злегка нахилена, варто задуматися над покупкою — легкий нахил послаблює напругу очей під час навчання. Якщо цей варіант не припаде до смаку, замінити стільницю з нахилом може підставка для книг.

При виборі дитячого письмового столика важливо враховувати деталі. Стежте, щоб кути та інші елементи виробу, не були загостреними, інакше дитина ризикує поранитися під час активних ігор.

Короткий огляд матеріалів

Екологічним, безпечним, але дорогим, в порівнянні з іншими матеріалами, буде натуральне дерево. Воно міцне і довговічне, однак легко піддається механічним пошкодженням. Дитячі столики виготовляють з вільхи, берези, клена або бука.

МДФ (мікродеревна фракція). Виготовляється з волокон дерева, має середню щільність. Цей матеріал доступний, екологічний і безпечний, але легко псується під впливом вологи. Вибираючи стіл з МДФ зверніть увагу на покриття. Якщо поверхня ламінована — такий стіл буде менш вразливий перед вологою.

ДСП (деревно-стружкові плити) — популярний матеріал для меблів, за рахунок доступності та міцності. ДСП виготовляється з тирси, просоченої клейкою речовиною.

Цей матеріал міцний, вологостійкий, але має вагомий мінус. Річ у тім, що матеріал, який скріплює тирсу між собою — токсичний. Особливо, низькоякісний. Вибираючи стіл з ДСП, варто поцікавитися видом цього матеріалу. Е1 екологічний і безпечний, в порівнянні з іншим — Е2, який забороняється використовувати для виготовлення дитячих меблів.

І останній матеріал — пластик.

Переваги:

  • легкий;
  • недорогий;
  • різноманітній у формах і кольорах;
  • не вимагає складного догляду.

Недоліком вважають меншу міцність, в порівнянні з перерахованими вище матеріалами.
Під час покупки батькам варто поцікавитися сертифікатами якості матеріалу, з якого виготовлений стіл. Особливо це стосується меблів з недорогих матеріалів.

Вибір меблів в дитячу буде значно простішим із цими рекомендаціями. Сподіваємося, ця покупка принесе радість не тільки дитині, але і вам!

Якщо ж у вас залишилися питання — телефонуйте за номером, вказаним на сайті — з радістю допоможемо!

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон