Тримачі для садового інструменту

87 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Важливим елементом ручних пристроїв, що використовуються на присадибній ділянці, є тримачі для садового інструменту, від яких залежить комфорт і зручність роботи з ним. Вони повинні мати правильну довжину, виготовлятися з практичних і довговічних матеріалів без тріщин, зазубрин та інших пошкоджень. Які характеристики і властивості мають ці пристосування, розберемося докладніше.

Яку довжину і параметри мають тримачі для садового інструменту

Тримачі для інструменту в класичному виконанні мають вигляд держака з круглим перетином довжиною 1200 мм. Товщина виробу залежить від його призначення і використовується спільно з ним робочої частини:

  • Живцями товщиною 40 мм комплектуються лопати.
  • Мотики і сапки оснащуються тримачем 30 мм.
  • Рукоятки 20-25 мм застосовуються при виготовленні грабель і мітел.

Ручні коси комплектують живцями діаметром 30 мм зі збільшеною довжиною. Додатково такий тримач оснащується рукояткою, розташованої в перпендикулярному положенні на рівні талії косаря для утримання коси в руках під час роботи.

Живці прямокутної форми 130 см в довжину використовуються в плоскорізах Фокіна, що складається з рукоятки і робочої частини у вигляді загостреного вигнутого леза.

З яких матеріалів тримачі найкращі

Тримачі для садового інструменту виготовляють з дерева, пластику і металу. Найчастіше для цього використовується береза або відходи сосни.

Деревина сосни відрізняється м'якою структурою, легко піддається обробці. В результаті вироби з неї виходять легкими, гладкими і приємними на дотик. Але, такий матеріал недовговічний через свою м'якість. Також сосна виділяє смолу і має слабку гігроскопічність, тому, якщо ваші долоні пітніють, працювати з таким держаком буде незручно.

Березова деревина міцна і легка, має тривалий термін служби і велику міцність в порівнянні з сосною. Бук також хороший, але вимагає додаткової обробки, що запобігає його розбухання від вологості.

Деревина тополі схильна до гниття і появи вм'ятин через м'яку структуру, а тримачі з дуба можна назвати вічними через твердість, надійності і стійкість до вологи і механічних пошкоджень. При правильній сушці і точному підгоні під тримач такий держак стає практично кам'яним і служить тривалий час.

Як вибрати тримач для садового інструменту

Від якості і розміру живця залежить комфортність роботи з садовим інструментом, тому при його підборі необхідно орієнтуватися на такі фактори, як: якість, зручність використання і розмір.

Будь-які дефекти на поверхні утримувача можуть викликати дискомфорт, тому, при покупці цього пристосування необхідно переконатися, що на його поверхні відсутні щербини, щілини і шорсткості. За якістю обробки живці діляться на три категорії: вищу, першу і другу. Вироби, що відносяться до першої категорії, відрізняються абсолютно гладкою фактурою, без дефектів. Живці першого сорту можуть мати невелику кількість сучків (не більше 3-х), довжиною не більше 3 мм. У пристосувань другого сорту допускається присутність сучків розміром до 7 мм.

Зручність роботи з інструментом, укомплектованим тримачем, буде залежати від його довжини. Цей параметр варто вибирати відповідно до зросту людини. Довжина держака повинна на 10 см бути нижче плеча майстра, який буде працювати з садовим пристроєм.

Як одягнути лопату на тримач

Для насадки лопати на куплений держак потрібно обточити його нижню частину, надавши їй форму конуса, час від часу приміряючи зріз до лопати. Рукоятка повинна щільно сидіти в кріпленні, не повертаючись.

Держак протягують в лопатну тулейку на відстань близько 15 см, діючи акуратно і обережно, так як інтенсивний натиск може привести до деформації цієї частини лопати. Конструкцію скріплюють за допомогою саморізу або іншого кріплення. Після використання інструмент з утримувачем з натуральної деревини зберігають в сухому приміщенні з постійним температурним режимом, щоб не допустити пересихання або розбухання природного матеріалу.

✅ Ціна от 11 до 297 грн
✅ Матеріал метал, дерево
✅ Оплата на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay
✅ Виробники Virok, Golwood, Juco, Еко-Тайм
Показати ще
Згорнути

Часті запитання

🥇Як вибрати правильну товщину держака?

Залежить від його призначення: для сапки – 30 мм, для грабель чи мітли – 20-25 мм.

🤗Мінімальна ціна на держак для інструменту?

Недорогий держак для молотка довжиною 320 мм можна придбати від 11 грн.

→Який матеріал держака оптимальний та довше прослугує?

Зазвичай, держаки виготовляють з дерева, пластику чи металу. Оптимальний варіант – дерев’яний держак з сосни чи берези.

→Якого виробника держаки найчастіше зустрічаються в гіпермаркетах?

У будь-якому будівельному гіпермаркеті ви зустрінете держаки від польського виробника Virok, адже вони відрізняються надійністю і довговічністю.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон