Ящики для зберігання

1 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Якщо у вас в будинку або майстерні є хоча б мінімальний набір ремонтного інвентарю, кейс для інструментів стане для вас безцінним придбанням. Він дозволить систематизувати наявне обладнання, забезпечити йому надійний захист від подряпин, відколів, корозії при перевезенні, а також зберіганні виробів. Підібрати якісний бокс для робочого приладдя не важко. Для цієї мети варто розібратися в особливостях подібного пристосування, та й тих характеристиках, на які важливо звернути увагу при його підборі.

Кейс для інструментів: ключові особливості

Бокс для інструментів - це спеціальний контейнер, призначений для зберігання і перевезення різного ремонтного інвентарю. Дозволяє систематизувати невеликі приналежності, включаючи свердла, викрутки, пінцети та інше. Запобігають вплив на вироби негативних факторів: прямого сонячного світла, перепадів температур, прямих сонячних променів, побутової хімії, будівельного пилу.

Застосовуються інструментальні ящики не тільки на підприємствах, але і в побутових умовах. Вони незамінні на дачах, в заміських будинках, навіть квартирах. Такі вироби можна тримати на балконі, в коморі, сараї, кімнаті, відведеній для столярних, слюсарних або інших робіт. Невеликі компактні кейси для ремонтного інвентарю будуть потрібні автолюбителям.

Бокс для інструментів: різновиди

За типом конструкції ємності для зберігання інвентарю діляться на дві великі категорії:

  • Відкритий. Цей різновид за зовнішнім виглядом нагадує звичайну сумку. Забезпечує простий і швидкий доступ до інструментів, вміщує габаритні вироби, інвентар з довгими ручками. Підходить для стаціонарного застосування в майстернях. Для перевезення обладнання не підійде. Такий ящик можна використовувати в парі з закритим зразком.
  • Закритий. Конструкційно нагадують скриню або ящик з кришкою. Може закриватися на один замок або кілька засувок. Виробляються подібні зразки переважно з ударостійкого пластику, металу або металопластику. Рідше - з щільного текстилю. Цей тип боксів підходить для транспортування інструментів на виїзні об'єкти. Він стане в нагоді працівникам СТО, комунальних підприємств, будівельникам, монтажникам, теслям та іншим фахівцям.

Інвентар обох типів додатково ділиться на дві категорії: професійні та непрофесійні. Перші мають зручні ніші під різні інструменти, комплектуються додатковими пристроями, наприклад, акумулятором. Мінусом таких пристроїв є велика маса і підвищена вартість. Другі мають м'які або щільні кишені під інвентар. Вони легше професійних аналогів, частіше ламаються, проте коштують на порядок дешевше.

Як підібрати і купити ящик для інструменту

У продажу представлено більше сотні моделей боксів для ключів. Щоб не заплутатися у великому асортименті і придбати підходящий варіант, при підборі враховуйте такі його характеристики:

  • Габарити. Підбираються під розмір великих інструментів: пили, молотка, губцевих інструментів. Вони повинні міститися в нього з запасом в 5-7 см. Це дозволить використовувати щільні чохли, уникнути пошкодження інвентарю при транспортуванні.
  • Наявність ручки і коліс на великих моделях. Спрощують транспортування кейса. Необхідні для виробів зі сталі, а також металопластику. Компактні зразки можуть бути оснащені однією або двома ручками.
  • Особливості дна. Воно повинно бути ущільненим, монолітним, оскільки на цю деталь припадає основне навантаження. В іншому випадку модель довго не прослужить.
  • Якість фіксації кришки (для виробів закритого типу). При її закритті по периметру ящика не повинно бути щілин, через які можуть випадати дрібні інструменти. Якщо ви працюєте з професійним обладнанням, можете підібрати зразки з сейфовими замком або ж механізмом під ключ. Так ви будете впевнені, що дорогим свердлом або викруткою не скористається сторонній.
  • Конструкція ящика. Для побутового застосування досить простих виробів з одним, двома, трьома внутрішніми коробами або м'якими відділеннями. Для професійного використання застосовуються багатошарові моделі з відсіками різних розмірів. У таких виробів повинні бути невеликі кишені, які щільно закриваються, під тонкі свердла та інший дрібні інвентар.
  • Матеріал корпусу. Бокс може бути виконаний з дерева, сталі, пластику, тканини (сумки або рюкзаки для інструментів), металопластику. Останній варіант вважають оптимальним, оскільки він поєднує підвищену міцність і малу вагу. Виріб з металу досить надійні, в той же час, вони важкі і незручні для майстрів, які змушені працювати на виїзних об'єктах. Пластикові практичні і зручні, але часто ламаються через удари при транспортуванні. Дерев'яні зразки схильні до негативного впливу вологи, тому використовуються виключно в домашніх умовах.

Що стосується виробника такого інвентарю, то в цьому питанні варто орієнтуватися на перевірені фірми з хорошою репутацією. Ви можете купити ящик для інструменту виробництва Ростех, Сталь, Keter, Kroft та інших. Для побутових потреб підійдуть вироби маловідомих білоруських, російських або китайських виробників. Треба тільки перевірити їх сертифікат відповідності перед покупкою, щоб упевнитися, що вам дістанеться якісна модель.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон