Пластикові банки для зберігання

416 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Пластикові ємності для зберігання продуктів - зручна і корисна річ, яка стане в нагоді на будь-якій кухні. Крім зберігання деякі їх різновиди можна використовувати для приготування їжі в мікрохвильовій печі, підігріву та заморозки продуктів. Виготовляють їх з поліпропілену та інших полімерних матеріалів, які можна повторно використовувати.

З яких матеріалів виготовляються пластикові ємності

Залежно від матеріалу виготовлення, такі контейнери використовуються в різних цілях, наприклад, для зберігання круп, цукру, борошна, макаронних виробів.

Найчастіше їх виготовляють із пластику наступних видів:

  • Поліпропілену - маркується як «ПП», «PP», «5». Повністю безпечний для людини і навколишнього середовища, не змінює своїх характеристик навіть при нагріванні до температури +150 градусів.
  • Поліетилену - позначаються маркуванням «РЕТ». При температурі вище +65 градусів вони деформуються, тому не підходять для зберігання гарячих продуктів і розігріву.
  • Полістиролу - мають маркування «PS». Своїм зовнішнім виглядом нагадують вироби зі скла. Також погано переносять нагрівання вище +70 градусів.

Підвищеною популярністю у споживачів пластикові ємності для зберігання зобов'язані своїм позитивним властивостям:

  • ударостійкості;
  • малій вазі;
  • доступною вартістю.

Також до переваг контейнерів з пластика можна додати їх герметичність і простоту в догляді. Вони йдуть в комплекті з щільною кришкою, надійно фіксуються на ємності, яка не дозволить продуктам випасти і не дасть поширитися по приміщенню запаху приготовленої їжі.Мити їх можна гарячою водою за допомогою миючого засобу для посуду і м'якої губки.

При появі неприємного запаху, позбутися від нього можна за допомогою харчової соди. Для цього пластикову ємність необхідно заповнити теплою водою, з додаванням декількох столових ложок соди. Її потрібно закрити кришкою і потрясти в руках, після чого залишити на кілька хвилин.Потім вилити содовий розчин і протерти контейнер м'якою ганчіркою, змоченою в оцеті.

Яких форм і розмірів бувають ємності

Ємності для зберігання з пластика можуть мати різний обсяг. Сьогодні у продажу можна зустріти невеликі пластикові бокси, що вміщують не більше 200-300 мл і контейнери, з розмірами і об'ємом в 10 разів більше.

За формою вони можуть бути:

  • Прямокутними.
  • Круглими.
  • Квадратними.
  • Овальними.

Найпопулярнішими і затребуваними з перерахованих видів є ємності прямокутної і квадратної форми, які можна ставити один на одного, займаючи мінімум простору на полицях в шафі або в холодильнику.

Часто вони продаються в наборах, до складу яких входять ємності різних розмірів: від самих компактних до великих.

Щоб купити ємності для зберігання високої якості, необхідно уважно вивчити написи і маркування на їх поверхні або етикетці. Таким чином, можна визначити, з якого матеріалу вони виготовлені і з якою метою їх можна використовувати без шкоди для свого здоров'я.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон