Чайні ложки

28 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Не уявляєте чаювання без маленького аксесуару – чайної ложки, тоді наступна інформація для вас.

Ложка взагалі, і її молодша сестра, зокрема, з'явилась дуже давно. Ніхто навіть не знає точної дати її народження. Людство, для вживання рідкої їжі, ще у часи неоліту, користувалось мушлями, горіховою шкарлупою, відповідними камінчиками. З плином часу, змінювався і матеріал. Так у античні часи почали використовувати дерево і навіть бронзу. На території нашої країни цей столовий прибор з'явився в 988 році, він був зроблений зі срібла. Такому нововведеню сприяло прийняття християнства і просування культури. Наші предки дещо противились новинкам, але зручність була переконливою.

На території Європи ложка з'явилася у часи бароко. На цей же період приходиться і зміна форми такого звичного для нас столового предмета. Значно витягнулась ручка і до її оздоблення стали приділяти увагу. З'явились прикраси у вигляді фруктів. В цей час дарували набори ложок на визначні події в житті людини: народження, хрестини, весілля.

А ось саме чайна ложка своєю появою зобов'язана морським відкриттям XVIII сторіччя, і як результат привезеним, з далеких мандрівок напоям, чаю і каві. Небаченні новинки швидко прижились на нових територіях і полюбились. Світські дами і кавалери вважали своїм обов'язком освоїти нові столові прибори і правила етикету. Чайну ложку потрібно було тримати дуже акуратно, двома пальчиками, повільно розмішуючи ароматний напій. В цей час навіть з’явились цікаві традиції. Наприклад, в Америці і Англії, якщо гість достатньо напився чаю, то він клав чайну ложечку поперек чашки.

Період середини XVIII сторіччя і епоха рококо приносять у зовнішній вигляд цього прибора деяку легкість, навіть можна сказати витонченість. Для їх оздоблення використовують перламутр.

Наприкінці XVIII на початку XIX сторіччя можна сміливо рахувати періодом розквіту чайної ложечки. Нею часто користуються, її дарують, передають у спадок, колекціонують. На сувенірних екземплярах роблять гравюри, портрети, зображують квіти, фрукти і овочі.
Ці прибори впевнено увійшли в наш повсякденний побут. Чайну ложку використовують в кулінарії і для дозування ліків, адже вона вміщує рівно 5 мл. Щоб відрізнити її від інших предметів не потрібно багато зусиль. Вона схожа на столову, але набагато менша і подається з чаєм.

Сьогодні для її виготовлення використовують різноманітні матеріали:

  • алюміній;
  • сталь;
  • нержавіючу сталь;
  • срібло;
  • золото;

Найпопулярніший – нержавіюча сталь. Цей сплав довговічний, гарний, простий в догляді , і що найголовніше, безпечний для здоров’я. Якщо чайна ложка зроблена з дорогоцінного металу, то такому подарунку буде рада кожна людина.

Сподіваюсь, що ця стаття знадобиться вам і дозволить при нагоді здивувати знаннями. А якщо вам захотілось придбати чайні ложечки, то в такому випадку зручно скористатись послугами Інтернет магазину, а у великому різноманітті допоможуть фото з каталогів. І, звичайно, приємним бонусом буде доставка.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон