Молотки для м'яса

1 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Молоток для м'яса допоможе розм'якшити волокна напівфабрикатів, надасть м'якість, ніжну текстуру. Робоча частина інструменту поділяється на дві частини, одна з яких має гладку фактуру, а інша – зазубрену. Для різного типу м'яса варто використати молотки відповідного варіанту, що враховують його специфічні особливості. При неправильному використанні інструменту результат буде протилежним: м'ясо втратить соковитість, стане грубим, сухим.

Молоток для м'яса: різновиди, відмінності

Основна характеристика, на яку варто звернути увагу, купуючи молоток для відбивання м'яса, – матеріал виготовлення:

  • Дерево. Серед його переваг варто відзначити невелику вагу, натуральність, відсутність шкідливих, токсичних компонентів у складі. Дерев'яний молоток відбивний підходить для курячого м'яса з ніжною текстурою без кісточки. Грубіший продукт він відбити не зможе. Мінус виробу: поступове руйнування під впливом вологи, утворення бактерій у місцях контакту із сирими продуктами тваринного походження.
  • Алюмінію. Також призначений для делікатного м'яса. Він гігієнічний, не поглинає вологу, легкий. Не схильний до корозії. Не боїться перепадів температури.
  • Нержавіюча сталь. Добре справляється зі свинею, яловичою вирізкою. Це - найбільш вдалий молоток для відбивних. Неважкий, компактний, зручний в експлуатації. Молотки з металу можна мити мийними засобами, у тому числі в посудомийній машині. Нержавіючі моделі відрізняються за вагою. Чим важчий такий молоток, тим більш щільне м'ясо може відбити.

У продажу також можна зустріти моделі відбивних молотків із термостійкого пластику, які не бояться механічних пошкоджень, стійкі до розтріскування. Популярністю користуються комбіновані вироби: зі сталевим або алюмінієвим корпусом, закритим кожухом із пластику або силікону.

Особливості конструкції

Ударна частина пристрою буває округлою прямокутною або квадратною. За конструкцією молотки ділять на:

  • Сокири, з однією з робочих частин, виконаної у вигляді загостреної сокири, що застосовується для рубки.
  • Тендерайзер. З однієї зі сторін такого пристосування є витончене лезо або пластина з подовженими голками. Поверхня другої сторони у молотка рельєфна чи гладка. За допомогою тендерайзера на м'ясних заготовках проколюються невеликі отвори, а сама його структура зберігається, внаслідок чого воно виходить соковитим, смачним.

При покупці відбійника для м'яса зверніть увагу на ручку виробу. Вона повинна зручно лягати в руку, мати ергономічну форму, покриття, що не ковзає. Відзначено, що більш комфортні в роботі моделі з округлою ручкою, із покриттям із синтетичного каучуку.

Купити молотки для м'яса з дерева, пластику, металу, нержавіючої сталі, комбінованого типу можна на нашому сайті.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон