Рекомендовані Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі
Відобразити як Сітка Список
Рекомендовані Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі
Відобразити як Сітка Список

Виробляється плитка мозаїка різної фактури, кольору, розміру. Її використовують для обробки зовні і всередині приміщень. З неї викладають картини, зображення. Вона клеїться на папір або сітку. Продукція для обробки безпечна, сертифікована.

Особливості мозаїки

Відрізняється керамічна плитка мозаїка міцністю і зносостійкістю. Вона не боїться абразивних матеріалів. Поверхня кахлю виконується гладкою, матовою або глазурованою, фактурною. Вона буває:

  • з вкрапленнями різних кольорів;
  • імітує камінь, багато інших природних матеріалів;
  • з розмитим малюнком;
  • кракелюр.

Застосовується мозаїка в інтер'єрі повсюдно. З її допомогою обробляють ванни, басейни і кухні. Випущено сотні самих різних колекцій. Тому дизайнери можуть втілити в життя будь-які ідеї по обробці приміщень. Виглядає мозаїка у ванній дуже стильно і сучасно. Така плитка характеризується вологостійкістю. Вона не пориста. На ній не заведеться пліснява або грибок.

Укладається мозаїка на кухню у вигляді панно, окремих плиток. Малюнок невеликого розміру виглядає привабливо, незвично. На стінах поєднують однотонні елементи або контрастні. Використовуючи плитку під скло, камінь, кахель, вийде створити неповторний дизайн ванни, кухні.

Продається в інтернет-магазині мозаїка Київ будь-якого виду. Такий кахель може постійно знаходиться у воді. Тому мозаїка для басейну використовується повсюдно. Вона відрізняється зносостійкістю, не стирається десятки років при інтенсивній експлуатації. За нею легко і просто доглядати. Вона очищується швидко, простими недорогими речовинами.

Поєднання яскравих світлих і темних тонів створює відблиски на поверхні води. Для підлогових покриттів береться керамограніт під мозаїку. Використовуються пікселі для настінного кріплення, як окремий матеріал в якості декору або бордюру. В еко-дизайні застосовують автентичну по виду смальти плитку.

Виробники мозаїчної плитки не обмежені в кольорах або рельєфах. Часто ними використовуються блискітки і золотистий або срібний пил. Це робиться для того, щоб поверхня виблискувала і іскрилася, переливалася на світлі. Привабливо виглядає мозаїка склопластик, натуральний камінь, змішані колекції.

Форма елементів плитки виробляється класичною квадратною, прямокутною або круглою, асиметричною і у вигляді кілець. Є вироби розміром менше одного сантиметра. Мозаїка багато в чому схожа з характеристиками на звичайний кахель. Але вона робиться невеликого розміру. Це один з найбільш міцних оздоблювальних матеріалів. У його виробництві використовується глина, шамот, флюс і кварцова мука.

Виготовлені на екструдері форми піддають однократному або подвійному випалу. Інноваційні технології дозволяють виробляти рівну, міцну, високоякісну мозаїку. Її поверхня не боїться механічного впливу. Доставка плитки здійснюється в будь-який регіон країни. При необхідності допомогу у виборі нададуть менеджери інтернет-магазину.

Показати ще
Згорнути

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон