Плінтуси

14 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Незамінною деталлю, яка використовується для установки кожного підлогового покриття, вважається плінтус з дерева або пластика. Щоб ви змогли вибрати і придбати цей товар, розберемо, якими характеристиками він повинен володіти, і як правильно поєднувати його по відтінку з покриттям підлоги.

Плінтус: особливості оздоблювального матеріалу

Для початку розберемося, що являє собою цей елемент. По суті це планка, яка закриває щілину між підлогою і стіною. Кріпиться вона до останньої. Подібний елемент дозволяє захистити покриття для підлоги від механічної дії і вологи. У деяких моделей плінтусів є спеціальний короб для укладання кабелів (це найбільш популярний різновид будівельного матеріалу).

По висоті подібні вироби діляться на три категорії:

  • Низькі (до 4 см). Рекомендовані для приміщень з висотою до 2,5 м. Вони візуально не вкорочують стіни, залишаються практично непомітними для людей, що знаходяться в приміщенні.
  • Середні (до 8 см). Призначені для кімнат, висота стель в яких становить 2,7-3 м найбільш поширений варіант, який використовується в житлових будинках. На цей тип плінтусів необхідно звернути увагу, якщо ви не знаєте, який саме будівельний матеріал підійде для вашого приміщення.
  • Високі (до 12 см). Їх рекомендується використовувати тільки для стін в 3-4 метри, не менше того. Вони підходять для концертних залів, холів готелів та інших великих приміщень.

У кожній з перерахованих категорій представлені зразки різних забарвлень. Серед них є однотонні чорні, білі, сірі вироби, а також моделі, що імітують натуральне дерево. Останні вважаються найбільш популярним.

Різновиди плінтусів

У продажу можна зустріти такі різновиди цього будівельного матеріалу:

  • Дерев'яні вироби. Цей варіант оптимальний для традиційних дерев'яних підлог: паркету, натуральної дошки. Підійде він для елітних моделей ламінату. До переваг дерев'яних плінтусів відносять екологічність, простоту в монтажі, довговічність і безпеку для здоров'я. Під час ремонту ці вироби можна демонтувати, а потім встановити повторно. До недоліків подібних моделей відносять сприйнятливість до підвищеної вологості, температурних коливань, а також високу вартість.
  • МДФ-зразки. Випускаються вони з пресованих пиломатеріалів, використовуються не тільки з дерев'яними підлогами, а й з плиткою, лінолеумом. До їх плюсів відносять невисоку вартість, стійкість до вологи та прямих сонячних променів (користуючись з наявності спеціальної захисної плівки), безпеку. Серед мінусів матеріалу зазначають проблематичність в установці. Плінтуси необхідно вкрай обережно розрізати й монтувати.
  • Пластикові моделі. Випускаються з полівінілхлориду або поліуретану. Підійдуть до будь-якого типу підлогового покриття. Серед їх переваг відзначають невисоку вартість, простоту в установці, великий вибір кольорів та фактур (якщо порівнювати каталог подібних товарів з асортиментом дерев'яних зразків). Водночас подібні вироби недовго служать, можуть зламатися від звичайного удару ногою.

Універсальним варіантом з усіх представлених вважаються МДФ-моделі. Їх можна використовувати як в житлових, так і в комерційних приміщеннях. Дорогі дерев'яні плінтуси більше підходять для квартир і приватних будинків. Пластикові можна поставити в офісах і громадських установах (за умови, що в разі потреби їх можна буде оперативно замінити).

Як правильно підібрати плінтус

Це питання можна вирішити декількома способами. Розберемо їх докладніше:

  • За матеріалом: у продажу представлені зразки з натурального дерева, МДФ, а також пластика. Їх варто порівняти, щоб зрозуміти, який вам більше підійде. Перші довговічні, поєднуються з паркетом і ламінатом, їх монтаж можна виконувати кілька разів. Однак вони дорого коштують і бояться вологи. Другі поєднують невисоку ціну та ефектний зовнішній вигляд. Пластикові моделі доступні споживачеві за вартістю, представлені різними кольорами й фактурами, проте служать менше за інших.
  • Вибір за висотой: власникам приміщень зі стелями до 2,5 м слід зробити вибір на користь профілів до 4 см. Якщо висота стін у ваших кімнатах становить 2,5 - 3 м, можна зупинитися на виробах до 8 см. Якщо ж стелі становлять 4 метри, слід вибирати плінтуси до 12 см.
  • Наявність короба для кабелю: важливо, щоб у профілю був присутній цей елемент. Він дозволить без будь-яких складнощів прокласти провід антени, телефону, подовжувача.
  • Підбір під колір підлогового покриття (допустима розбіжність у 2-3 відтінки): один з найбільш простих варіантів. Використовується переважно при установці підлог, що імітують натуральне дерево.
  • Вибір плінтуса відповідно до кольору стіни: представлений варіант застосуємо тільки в тому випадку, якщо стіни в приміщенні однотонні - інакше подібне рішення буде виглядати не гармонійно.
  • Під тон дверей: цей метод часто використовується в модерних інтер'єрах. Його слід використовувати, якщо два попередні варіанти складні у виконанні.

Купити плінтус за ціною постачальника ви зможете в інтернет-магазині. Ми допоможемо вам визначитися з типом матеріалу, узгодимо зручний варіант оплати, а також організуємо доставку товару по Україні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон