Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Світильники є ключовими елементами комфортного інтер'єру будь-якого приміщення, адже виконують безліч надважливих функцій та здатні впливати на настрій людей. Правильне освітлення створює необхідну атмосферу та сприяє якісному відпочинку та праці.

Вибір світильників

Підвісні

Цей тип світильників є найбільш розповсюдженим, яскравим його прикладом є добре відомі всім люстри. Вони підвішуються до стелі за допомогою спеціальних підвісів або на своїх проводах. Така конфігурація дозволяє різноманітні дизайни від простих та мінімалістичних, до багатошарових з безліччю деталей. Такі моделі ідеально впишуться в інтер'єр будь-якої кімнати та створять винятковий комфорт. 

Стельові

Вони є універсальними джерелами світла, а завдяки різноманітності дизайнів пасуватимуть будь-якому інтер'єру. Основа одразу кріпиться до стелі, що спрощує монтаж та не потребує спеціальної поверхні.

Точкові

Це здебільшого лаконічні та мінімалістичні модулі, що слугують для додаткового освітлення або освітлення окремих зон. Зазвичай кріпляться на натяжні стелі, гіпсокартоні конструкції, стіни. Цікавим варіантом є розміщення біля сходів для вечірнього підсвічення. Можуть бути вбудованими або накладатись на поверхню, а також оснащені поворотною або неповоротною системою. Цей тип світильників ідеально підійде для рівномірного освітлення кімнат складної форми, слугуватиме допоміжним засобом, якщо основного світильника недостатньо. Часто їх використовують на кухнях для підсвітлення робочих поверхонь, або у ванних кімнатах, адже вони часто оснащенні захистом від вологи.

Споти

Категорія спотів схожа із точковим освітленням, але відрізняються наявністю рухомого кронштейна та унікальною формою, може формувати цілі спот-системи. Це дозволяє змінювати напрямок світлового променя навіть до 360˚ навколо своєї осі. Їх оригінальний дизайн чудово впишеться в сучасні інтер'єри різноманітних відпочинкових зон, а функціональність сприятиме приємному проводженню часу. 

Бра та настінні

Це спеціальні світильники, що кріпляться до стіни та слугують як додаткове освітлення. Вони розділяють приміщення на зони, розставляють потрібні акценти, виконують безліч функцій і слугують декором. Ця група в змозі створити особливе приглушене світло для вечірнього часу, що забезпечить затишну атмосферу. Часто їх використовують, щоб підсвітити спальне місце, але вони також чудово впишуться в інтер'єр кухні або вітальні.

Настільні

Розміщуються на столах, полицях, приліжкових та журнальних столиках, є компактними та зручними. Вони можуть використовуватись для робочих цілей, щоб забезпечувати максимальний зоровий комфорт, або слугувати хорошим декором та створювати унікальну атмосферу.

Торшери

Вони чудово слугують для подачі розсіяного нижнього світла. Світильники такого типу можуть виконувати не тільки основні функції, а й дизайнерські завдання. Для захисту лампи чи світлодіодів усі моделі оснащуються плафонами різної форми. Вони додадуть особливого шарму інтер'єру вашої вітальні або спальні. 

Нічники

Це спеціальні декоративні світильники з приглушеним світлом, основною функцією яких є покращення сну. Зазвичай, вони розраховані на дитячу аудиторію, тому часто мають цікаву форму, кольорове світіння та регульовану яскравість. Ці аксесуари є невіддільною частиною дитячої кімнати, адже сприяють якісному сну малюка. 

Важливим параметром вибору світильника є його колірна температура. Тепле світло з колірною температурою 2700-3500К є найбільш комфортним для нашого ока, адже близький до сонячного світла. Він сприяє відпочинку, тому стане найкращим варіантом для вашої оселі. Денне світло 4000-5000К має нейтральний відтінок, сприяє концентрації та роботі, тому чудово підійде для освітлення робочих поверхонь. Холодне світло 5500К та вище сприяє кращій роботі, але часто викликає дискомфорт. 

Тренди у світі освітлення

Зараз чітко прослідковується, як сучасні тренди світильників тяжіють до екологічно чистих та енергоефективних моделей, а також популярним є використання "розумного освітлення" та Інтернету в цих аксесуарах. Розумне освітлення дозволить керувати лампами дистанційно: вмикати та вимикати, знижувати яскравість, змінювати колір та багато інших функцій. 

Встановлення світильників

Для правильної та безпечної установки світильників необхідний певний набір інструментів: 

  • дриль/викрутка для кріплення лампи;
  • тестер для перевірки безпеки дротів;
  • викрутка для затягування дротів;
  • ізоляційна стрічка (для більшої кількості дротів);
  • канцелярський ніж/лезо, щоб оголити кабелі.

Також, для оптимального освітлення приміщення та досягнення комфортну необхідно знати декілька правил. Насамперед рекомендують уникати яскравих світлових плям для досягнення ефекту розсіювання. В кімнатах складної форми варто використовувати поєднання основного та додаткового світла. Особливо важливим це є в інтер'єрах кухні, адже для комфортної роботи необхідне окреме освітлення робочих поверхонь та обідньої зони. Потрібно враховувати, що зовнішній вигляд самих світильників повинен добре поєднуватись між собою та не створювати контрастів в дизайні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон