Котли електричні

1 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Сучасні електрорадіатори не спалюють кисень, не сушать повітря і не шумлять. Тому вони підходять для спальних кімнат. Високий ступінь захисту від бризок, вологи, дозволяє встановлювати їх у ванних кімнатах. Функція контролю температури поверхні дає можливість виключити перегрів корпусу. Тому вони встановлюються в дитячих кімнатах. За дитину можна не переживати, вона не обпечеться.

Особливості електрорадіаторів

Сучасні електрорадіатори опалення витрачають на обігрів кімнат на 30% менше електроенергії в порівнянні з іншими подібними приладами. Вони надійно захищені від усіх можливих аварійних ситуацій. Зовнішній датчик контролю температури легко налаштовується, точно підтримує задані параметри.

Вбудований програматор дозволить налаштувати роботу електрорадіаторів на кожну годину тижня. Прилад не спалює пил. Він захищений від перегріву, перевантаження. У виробництві використовуються тільки якісні матеріали і комплектуючі. Для установки електричних радіаторів немає необхідності замовляти проект, отримувати дозволи. Не потрібно прокладати дроти великого перерізу. Прилад працює від звичайної розетки.

Його потрібно повісити на кріплення, підключити в мережу і налаштувати. На електрорадіатори опалення ціна залежить від особливостей моделі, її характеристик. Прилади призначені для використання в якості основного або додаткового джерела тепла. Радіатор складається їх секцій, виплавлюваних з двох видів металу. Алюмінієвий шар забезпечує хорошу тепловіддачу.

Переваги електричних радіаторів:

  • економічні, швидко окупаються;
  • вимагають мінімальної уваги, налаштував і забув;
  • безпечні, захищені від можливих аварійних ситуацій.

Сучасні економічні електрорадіатори заповнені спеціальною рідиною. Вона не замерзне при -10 градусах. Обігрівальний елемент і стінки приладу не руйнує. Її не потрібно міняти, доливати, весь термін експлуатації радіатора. У кожній моделі встановлений тен певної потужності. Він робиться з нержавіючої сталі.

На дисплеї показується температура повітря, режими. Управляється прилад кнопками. Мікропроцесор контролює роботу всіх компонентів пристрою. Електрорадіатор нагріває приміщення до заданої температури, після чого відключається, і починає працювати в той момент, коли термодатчик зафіксує її зниження нижче встановленого значення.

Прилад можна повісити на стіну або встановити на ніжки. Датчик температури налаштовується за кроком в 1 градус. Прилад нагрівається до + 40 - + 70 градусів. Температура нагріву регулюється за кроком в 1 градус. Чотири режиму дають можливість налаштувати електричний радіатор для роботи в якості основного опалювального пристрою, додаткового, резервного або чергового.

Встановлено захист від дітей. Вони не зможуть втрутитися в роботу пристрою. При відключенні живлення всі виконані раніше налаштування збережуться. Вибирають прилад в залежності від його потужності і функціональності, з урахуванням обсягу приміщення. Є широкі і вузькі електричні радіатори, у них різне число секцій.

За рахунок використання системи клімат-контролю і правильного програмування за періодами, прилад дозволяє заощадити максимально можливу кількість кіловат електроенергії. Звичайні батареї гріють повітря в основному, коли це не потрібно. Вони не знижують температуру вночі і при відсутності людей в приміщенні. Якщо їх замінити на розумне обладнання, то можна заощадити багато грошей. Електрорадіатори швидко окупаються.

Деякі моделі заповнюються чистою дистильованою водою. Вона швидко віддає тепло біметалічним секціях. Електрорадіатори - це вигідні в усіх відношеннях прилади автономного опалення. У них широкий спектр застосування і функціональні можливості. Прилад забезпечить комфортне проживання в будь-якому приміщенні. За економічністю і капітальних витрат перевершує інші подібні мобільні електричні обігрівачі та нагрівальні обладнання.

Ціни на Котли електричні

Товар Ціна
Котел електричний Vaillant eloBLOCK VE24/14 380 В з шиною eBus 42900.00 грн
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон