Рідкі шпалери

0 товарів
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Рідкі шпалери — цікавий та достатньо новий продукт в дизайні інтер'єру. Їх легко наносити, вони безпечні для навколишнього середовища. Вартість цього матеріалу, навіть включаючи оздоблювальні роботи, дуже розумна. Ці та інші головні переваги рідких шпалер для стін розглянемо в цій статті. Ви дізнаєтеся також, які бувають види рідких шпалер, де їх допустимо клеїти, як наносити та знімати, скільки їх потрібно на квадратний метр. Мокрі шпалери — це особлива фактура, орнамент та необмежене поле для експериментів.

Що таке рідкі шпалери

Такі шпалери складаються з целюлози й бавовняного волокна. Суть в тому, що вони не продаються в рулонах і не наносяться на клей. Фактично, ви отримуєте порошок, який розводите водою і наносите шпателем в рідкому вигляді практично так само, як і штукатурку. Тому вони й рідкі. КМЦ (карбоксиметилцелюлоза), яка входить в їх склад, є максимально екологічним та безпечним продуктом, а гліттер та блискітки суттєво пожвавлюють структуру та дозволяють створювати нові й оригінальні візерунки.

Переваги рідких шпалер

Рідкі шпалери, ціна яких не висока, це практичний варіант тому, що вони не містять хімікатів, можуть використовуватися на будь-якій стіні. На відміну від звичайних шпалер, їх можна навіть підправити самостійно. Завдяки тому, що цей матеріал наноситься шпателем, виходить гладка поверхня без стиків і швів.

Головні плюси:

  • приховують нерівності, дефекти, тріщини;
  • відмінно тримаються на стіні завдяки спеціальному клею у складі матеріалу;
  • екологічні та прості у використанні;
  • мають гарну тепло- і звукоізоляцію;
  • складаються з натуральних, нетоксичних матеріалів;
  • дозволяють стіні "дихати»;
  • не мають сполучних швів;
  • набувають будь-яких простих та складних геометричних форм (кіл, циліндрів, трикутників);
  • поверхня шпалер — це справжній антистатик, який відштовхує пил.

М’які оброблені поверхні мають текстильну структуру, завдяки чому стіни "дихають". Але разом з тим, вони легко піддаються механічним пошкодженням. Щоб уникнути негарних дефектів, достатньо просто зволожити ділянку, де є пошкодження, вирізати її гострим ножем та нанести суміш повторно. Після завершення ремонту обов'язково збережіть залишки шпалер. Вони вам знадобляться для реставраційних робіт у більших масштабах.

Купити рідкі шпалери рекомендуємо тільки після вивчення матеріалів, з яких вони можуть бути виконані, тому що цей момент є ключовим для вибору, куди їх наносити.

Які бувають рідкі шпалери

  1. З целюлози. Відмінно утримують тепло. Використовуючи цей варіант, зможете оновити приміщення недорого.
  2. З шовку. Якщо вибрати повністю шовкові шпалери, то це недешеве задоволення. Дизайнери рекомендують вибирати суміш шовк-бавовна. Такий трюк дозволить трохи заощадити. При цьому шовкова нитка додасть ефектності стіні, виглядає дорого і якісно. Чим більше шовку в складі шпалер, тим вони дорожчі.
  3. З бавовни. Головною особливістю таких шпалер є їх екологічність. Вони прекрасно підійдуть в кімнату алергіків або дитячу. Часто в складі бувають декоративні домішки, наприклад, блискітки.

Де використовувати?

Важливо пам'ятати, що рідкі шпалери не люблять вологу. Саме тому фахівці не рекомендують наносити їх у ванній або в підвальних сирих приміщеннях.

Ідеальними кімнатами для декору рідкими шпалерами будуть: спальня, дитяча, вітальня. При цьому широка палітра кольорів та текстур дозволяє підігнати інтер'єр під свій смак. Варто підкреслити, що в дитячій кімнаті можливі малюнки рідкими шпалерами.

Ви думаєте, що шпалери з кухнями не сходяться ніяк? Можливо, всі стіни декорувати рідкими шпалерами дійсно не варто. Але реалізувати свій творчий потенціал парою яскравих акцентів цілком можливо. Просто вибирайте локації якомога далі від варильної поверхні та мийки.

Також мокрі шпалери підходять для декорування стелі, але для оформлення завершеної композиції важливо покривати матеріалом всі поверхні, включаючи і стіни. Інакше вам не уникнути інтер'єрного дисбалансу. В’язкою масою можна покрити також труби та арку. Важливою перевагою є ще й те, що матеріал морозостійкий та нечутливий до різних впливів, тому наноситься і в нежитлових або неопалювальних приміщеннях, де бувають перепади температури та не працює обігрів. Він характеризується відмінною стійкістю до світла. Шпалери не вигорають навіть під впливом прямого сонячного проміння.

Як наносити рідкі обої

Особливістю цих шпалер є якраз простота нанесення. Єдине, що вам потрібно — це шпатель для рідких шпалер.

Як підготувати стіну?

  1. Очистити стіну. Насамперед потрібно видалити непотрібні старі шпалери. Якщо їх немає, то позбутися від пилу. Колір стіни повинен бути світлий, рівномірний. Якщо залишиться малюнок або пляма, то скоріше за все вони будуть просвічувати.
  2. І так. У вас суха і чиста стіна. Почніть ґрунтовку. Фахівці рекомендують наносити 2-3 шари якісної ґрунтовки. Дайте просохнути 24 години. Щоб вибрати кращий варіант ґрунтовки, проконсультуйтеся з продавцем. Наш інтернет-магазин завжди до ваших послуг.
  3. Потім необхідно нанести один шар білої матової фарби на водній основі.

Стіна готова. Можна наносити. Налийте воду кімнатної температури в пластикове відро в кількості, зазначеній на пакуванні. Струсіть пакет, щоб рівномірно розподілити суміш всередині. Вилийте суміш у відро і добре перемішайте руками. Матеріал є безпечним для шкіри та здоров'я.

Важливо! Фахівці рекомендують відразу замісити цілу пачку. Усередині суміші в упаковці зберігаються сухі компоненти клею.

Якщо використовувати пачку тільки частково, може виникнути ситуація, коли компоненти клею будуть більш концентровані в одній частині мішка. Концентрація клею після замішування може бути недостатньою в іншій частині пакування. Ось чому рекомендується замішувати весь пакет.

Суміш потрібно витримати рекомендований на упаковці період, щоб досягти ідеальної консистенції перед застосуванням. Потім ретельно перемішайте.

Наносити матеріал найзручніше шпателем. Декорувати вертикально або горизонтально — не принципово. Головний аспект — товщина шару близько 2 мм. Зробите тонше — може бути видно вади стіни. Можна працювати з розпилювачем.

Пам'ятайте! Вологість в приміщенні не повинна перевищувати середні показники. Розраховуйте також на 24 години висихання шпалер.

Догляд за рідкими шпалерами

Текстура цих шпалер не гладка, тому пил легше накопичується. Рекомендуємо періодично пилососити їх.

Чи легко видалити та використати повторно?

Легко. Потрібно лише розмочити шпалери. Вони повинні добре набрякнути. Після цього видаляйте за допомогою шпателя. Зібраний матеріал можна добре висушити та скласти у поліетиленові пакети, адже, можливо, згодом вам захочеться використати їх повторно. Процедура повторного нанесення така ж сама, як і для першого.

Яким виробникам варто довіряти?

Компанія Bioplast — це першопроходець у виробництві рідких шпалер на теренах вітчизняної промисловості. Все покриття імпортувалося з-за кордону, тому коштувало невиправдано дорого. Розробниками компанії було створено свою власну технологію виробництва, яка отримала всі необхідні сертифікати якості та дала старт розвитку цілого напряму, який швидко оцінили будівельні компанії, дизайнери та власники квадратних метрів. Вже сьогодні каталог бренду Біопласт складається з широкого асортименту товарів, здатного задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів. Створювати нові та ексклюзивні інтер'єри за доступною ціною стало набагато простіше.

Естафету у компанії Біопласт швидко перейняли не менш професійні та надійні виробники, серед яких не останнє місце займає литовський Silk Plaster та український Yurski. Їх продукція підтверджена гарантіями якості та представлена в широкій лінійці фактур та кольорів на ars.ua.

Підсумуємо. Рідкі шпалери — безсумнівно зручний і швидкий варіант декору. Цей матеріал коштує своїх грошей. На нашому сайті ви зможете знайти рідкі шпалери на будь-який смак. Якщо залишилися питання, зв'яжіться з нами!

✅ Основа ✅ Бавовна, целюлоза, шовк, слюда
✅ Виробники ✅ Bioplast, Silk Plaster, Yurski
✅ Країна виробник ✅ Україна, Бельгія, Латвія
✅ Оплата ✅ на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay

 

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон