Арочні кутники

3 товарів

Арковий куточок - це фінішний елемент оздоблення, необхідний як для естетичного оформлення аркового отвору, так і для додаткового захисту кутових з'єднань поверхні від механічних пошкоджень. У виробництві виробу застосовують різні типи матеріалів - від ПВХ до алюмінію.

Для чого потрібен куточок на арку

Застосування спеціальних оздоблювальних куточків дозволяє надати ремонту завершений вигляд. Пристосування акуратно приховує місця з'єднання шпалер і стикування плит гіпсокартону, попереджаючи їх стирання і візуально усуваючи всі похибки обробки. Основні характеристики такого куточка наступні:

  • гнучкість;
  • стійкість до деформації;
  • функціональність.

На відміну від виробів такого плану, призначених для рівних горизонтальних або вертикальних кутових ділянок, куточок на арку має свої особливості. Зокрема, моделі пластикових декоруючих і захисних куточків для оформлення аркового отвору являють собою не цільну, а переривчасту конструкцію. Така структура забезпечує можливість акуратного заокруглення предмета, і його підгонки під потрібну форму арки.

Ця ж якість куточків для аркових згинів присутня у перфорованих пристосувань. Останні використовуються для нанесення штукатурки та шпаклівки, рівномірного розподілу будівельних сумішей при обробці сполучних швів в арці. Окремі варіанти можуть оснащуватися монтажною сіткою. Це забезпечує зміцнення стиків в закруглених дверних і віконних отворах, а також допомагає сформувати ідеально прямий кут конструкцій. які стикуються.

Як вибрати куточок для арки

При виборі відповідного типу аркового куточка важливо враховувати основне його призначення. Так, декоративні варіанти потрібні безпосередньо для фінішного штриха обробки. Моделі таких пристосувань для додаткового армування і формування кутових з'єднань будуть покриватися будівельною сумішшю і залишаться вмонтованими в арку.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені моделі аркових куточків під штукатурку і шпаклівку без армувальної сітки. Також в асортименті представлені варіанти іншої продукції для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщення: алюмінієві куточки для укосів, армувальні кутові профілі, дилатаційні розширювачі та інше. Доставка товару здійснюється по всій території України в максимально короткі терміни.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон