Грунтівки

205 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Будь-яка робота починається з підготовки, а ґрунтовка саме те з чого починається підготовка до фарбування, шпаклювання або обклеювання шпалер чи інших ремонтних робіт. Правильна підготовка поверхні дуже важлива, і будь-який виконроб або просто людина, які вже стикалися з ремонтом, підтвердять це. Не варто нехтувати таким простим і не витратним етапом як ґрунтовка стін, адже витративши небагато часу і грошей, в перспективі вийде пристойно заощадити. В інтернет-магазині АРС знайдеться відповідна ґрунтовка, ціна на яку підійде навіть для мало бюджетних ремонтних робіт. Але, отримавши підготовлену поверхню, в майбутньому обійдеться без таких проблем:

  • відшарування дорогого оздоблювального матеріалу від поверхні (шпалери, декоративна штукатурка, фарба);
  • прояв плям, тріщин і нерівностей крізь матеріал покриття;
  • зайва витрата матеріалу, який наносять на не проґрунтовану поверхню (без ґрунту стіна буде вбирати більше фарби, що точно коштує дорожче ніж ґрунтовка).

Основні види ґрунтовок

Такий простий, але необхідний засіб як ґрунтовка, вибрати легко. Консультанти будівельного магазину точно покажуть кілька варіантів, але все що потрібно для правильного вибору - розуміти яку поверхню ви будете ґрунтувати та під що. Тобто, який матеріал або покриття буде наноситися на проґрунтовану стіну. У нас на сайті можна самостійно визначитися з необхідним типом ґрунтовки. Почніть з такого розмежування за видами:

  • Ґрунтовка універсальна. На перший погляд - ідеальний варіант. Адже підходить для нанесення на будь-який тип поверхні. Готує стіни для наклеювання шпалер, монтажу плитки на клей, фарбування практично всіма можливими типами фарб. Універсальна ґрунтовка під фарбування або шпалери зменшить поглинання вологи та економить кількість фарби чи клею. Також, завдяки тому що клей або розчин менше вбирається в проґрунтовану стіну, ви отримаєте більше часу для роботи з оздоблювальним матеріалом. Наприклад, можна спокійно вирівняти стик шпалер, або підрівняти плитку, часу буде більше, так як стіна не буде вбирати клей.
  • Ґрунтовка глибокого проникнення. Такий варіант буде ідеальний для стін, поверхня яких обсипається. Головна мета такої ґрунтовки - зміцнити поверхню і не дати верхньому шару обсипатися, або, ще гірше - відшаруватися вже нанесеному шару декоративного покриття або вже наклеєному полотну шпалер. Ґрунтовка підвищує адгезію поверхні, простіше кажучи - збільшує зчеплення поверхні з матеріалом, який буде на неї наноситься.
  • Ґрунт бетоноконтакт. Це трохи особливий, але вельми корисний тип. Як випливає із самої назви, використовується в першу чергу для покриття бетонних поверхонь. Бетон - це слабковбираючий матеріал. Якщо на нього потрібно нанести штукатурку (гіпсову або цементну), то найкраще підготувати стіну до цього зможе саме ґрунтовка бетоноконтакт. До речі, вона має характерний рожевий колір, так що наносити її легко, плюс - завжди видно, якщо пропустили якусь ділянку.

Ґрунтовка і типи поверхонь, на які її наносять

Вище розказано про основні варіанти ґрунтовок. Здавалося б, беремо універсальну ґрунтовку, та й по всьому. Вона підходить для всього і не прийдеться ламати голову, вибираючи одну каністру замість іншої. Але не все так просто. Універсальна ґрунтовка, звичайно, впорається з основними своїми завданнями, але не подужає специфічні потреби, які виникають в залежності від типу поверхні, стану приміщення та його подальшої експлуатації. Наприклад, є ґрунтовки з додатковими компонентами, які можуть допомогти впоратися з грибком, пліснявою, захистити поверхню від надмірної вологи або корозії. Це важливо, якщо дійсно хочете отримати якісно підготовлену поверхню, і не викидати гроші на переробку обробної поверхні через півроку-рік. Отже, основний типи ґрунтовки та поверхонь, яким вони підходять:

  • Алкідна ґрунтовка. Ідеальна для дерева або металу. Забезпечує хороше зчеплення з поверхнею і захищає від корозії та грибка.
  • Акрилова ґрунтовка. Підготує такі поверхні як: штукатурка, цегла, ДВП, ДСП.
  • Поліуретанова ґрунтовка. Підходить для сильно запилених пористих поверхонь. Підготувати зовнішній шар до зустрічі з новим покриттям.
  • Силіконова ґрунтовка. Даним типом можна обробляти вапняно-піщану кладку, бетон або штукатурку.

Пам'ятайте, що ґрунтовка - це не "відповідь на сім бід", вона не створить магію і не гарантує 100 % результат якості покриття. Але без правильно підібраної ґрунтовки ремонт не протримається довго, а робота з непідготовленою поверхнею, точно не принесе ані задоволення, ані хорошого результату.

Як працювати з ґрунтовкою

Поґрунтувати стіну не таке вже складне завдання, але навіть до такої дрібниці варто підготуватися. Перш за все, визначитеся з типом ґрунтовки. Обирайте онлайн в інтернет-магазині АРС. Це зручно, швидко, плюс наші консультанти допоможуть і проконсультують. Далі продумайте такі етапи роботи:

  1. Перед нанесенням ґрунтовки приведіть поверхню в належний стан. Стіна повинна бути чистою, гладкою, без тріщин і помітних деформацій. Адже ґрунтують стіни і перед фарбуванням і перед нанесенням шпаклівки.
  2. Уважно прочитайте інструкцію виробника на упаковці. Зверніть увагу, що ґрунтовки продаються і в готовому вигляді, і в сухому. Останній варіант потрібно підготувати до використання згідно з інструкцією і рекомендацій.
  3. На підготовлену поверхню нанесіть саму ґрунтовку. Для цього використовують ванночку (в неї зручно налити ґрунт) і валик. Для важкодоступних місць підійде пензлик. Іноді для нанесення ґрунтовки на поверхню великої площі використовують пульверизатор, але їх застосування сумнівне. Це збільшує витрати ґрунтовки, та й купувати такий пристрій вирішить не кожен.
  4. Після висихання першого шару ґрунтовки, як правило, приступають до нанесення декоративного матеріалу, але при потребі можна проґрунтувати й другим шаром.

Вибравши відповідну ґрунтовку на сайті, отримати її можна в будь-якому місті України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон