Фанера Кам`янець-Подільський

12 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Фанера Кам'янець часто використовується при проведенні ремонтних робіт, у виготовленні меблів, іграшок та елементів декору. Це міцний та зносостійкий матеріал, деякі марки якого мають найвищі показники вологостійкості серед усіх пиломатеріалів.

Особливості та види фанери

Виготовлення фанери відбувається шляхом склеювання кількох шарів натурального шпону, при цьому кожен з них укладається перпендикулярно до попереднього. У процесі виробництва може застосовуватися деревина хвойних та листяних дерев. Найпоширенішою у будівельних роботах є хвойна фанера, у ремонтних – березова.

Залежно від типу клейового матеріалу, використаного при виготовленні фанери, вона може мати одну з 3 маркувань:

  • ФК – екологічно чисті вироби, склеєні речовиною на підставі карбаміду, має добрі показники вологостійкості, але більше підходить для внутрішніх робіт, може використовуватись у медичних приміщеннях та дитячих кімнатах;
  • ФСФ – склеюється формальдегідними смолами, відрізняється високою стійкістю до вологи та механічних навантажень, може застосовуватися для фасадних робіт.

Якщо вибираєте аркуші ФСФ для використання усередині приміщення, зверніть увагу до показника емісії формальдегідів. Клас емісії Е1 вважається безпечним з екологічної точки зору і може застосовуватися всередині приміщень різного призначення. E2 – підходить для використання у нежитлових приміщеннях або на вулиці.

Крім марки розрізняють фанеру та за сортами. Категорія Е має найпривабливіший зовнішній вигляд, позбавлена ​​недоліків фактури та забарвлення. I сорт може мати кілька сучків та невеликі відмінності у кольорі. II сорт також допускає наявність суків, але в трохи більшій кількості, яких можна позбутися шляхом тонування або фарбування.

III сорт фанери може містити в собі тріщини та червоточини. Використовується у чорнових будівельних роботах. Матеріал IV сорту може застосовуватися тільки як допоміжні не дорогі матеріали, оскільки має різні недоліки у великій кількості.

Як вибрати фанеру для різних видів робіт

При покупці фанери необхідно враховувати безліч нюансів:

  • розмір листа - вибирається з урахуванням зручності транспортування, а також таким чином, щоб при монтажі утворилася мінімальна кількість стиків;
  • товщина – 5-6 мм застосовується для спорудження міжкімнатних арок та елементів декору, 6-8 мм як обшивка для стелі, 9-12 мм для заливки підлоги, 12-15 мм для обшивки стін, для даху 12-18 мм, а в якості обшивки балок перекриття 22-30 мм;
  • обробка - нешліфовані листи застосовуються у чорнових роботах, шліфовані підходять як чистовий матеріал;
  • вологостійкість – для зовнішніх робіт підійде фанера ФСФ завдяки високому рівню стійкість до вологи, для достатньо внутрішніх показників марки ФК.

Придбати фанеру, ОСБ, ДВП, ДСП та інші будівельні матеріали ви можете у нашому інтернет-магазині. Здійснюється доставка по всій території України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон