Протишумові навушники

4 товарів

Протишумні навушники необхідні при виконанні робіт, пов'язаних з інтенсивними, гучними звуками, що негативно впливають на здоров'я. Застосовуються на будівельному, автодорожньому виробництві, металургійній, гірничодобувній промисловості. Також існують спеціальні моделі для офісних працівників. Їхнє завдання – вберегти слух від надмірного навантаження від постійного та інтенсивного шуму. Захисні навушники з шумоізоляційними функціями розрізняються за конструкцією, зовнішнім виглядом, призначенням, типом шумозаглушення. Як вибрати потрібну модель, на що звернути увагу при покупці, розберемося докладніше.

Протишумні навушники: види, відмінні риси

За ступенем захисту шумопоглинальні навушники поділяються на три категорії:

  • Активний тип. У них присутній особливий електронний механізм, що вловлює частоту звуку, яка надходить зовні, і глушить його або зменшує до значень, безпечних людському організму. Такі навушники застосовуються під час полювання чи тирах. Вони захищають від гучних, різких звуків, але не перекривають голоси, дозволяючи нормально спілкуватися з оточенням.
  • Пасивний тип. Відрізняються більш простою конструкцією, без електронних елементів. Дані захисні пристрої повністю нейтралізують сторонні шуми, створюючи беззвучний вакуум довкола людини. Складаються з двох частин у вигляді чаш, наповнених спеціальним матеріалом з покращеними шумоізоляційними властивостями. Їх використовують у цехах промислових підприємств, робота в яких часто супроводжується безперервним монотонним гулом. Регулюються з обхвату голови. Можуть мати конструкцію, що складається.
  • Музичні з функцією активного шумопоглинання. Вони поєднують у собі можливості та характеристики антишумових та музичних моделей. Покращують якість прослуховування музики, позбавляючи сторонніх шумів та звуків.

За типом фіксації поголів'я вироби бувають:

  • Стандартним. У вигляді дуги, що надівається поверх каски чи голови.
  • Шийним. Охоплює голову ззаду.
  • На каску. Має вигляд двох напівдуг, що закріплюються у двох місцях над вухами.
  • Складним. У цих виробах передбачена можливість компактного зберігання у складеному вигляді.

Для виготовлення зовнішніх частин та оголов'я захисних навушників застосовується метал або термопластик. Їхні чаші заповнюють спеціальною піною з акустичними властивостями, що поглинає звукові хвилі.

Як вибрати захисні шумоподавлюючі навушники

Ступінь захисту слуху залежить від акустичної ефективності виробів, тобто рівня шумоізоляції, що вимірюється в децибелах. Відповідно до цього критерію розрізняють три класи навушників:

  • Перший. Сюди входять вироби з акустичною ефективністю 27 децибелів. Їх можна використовувати на робочих місцях, рівень шумності яких становить від 87 до 98 децибелів.
  • Другий. Такі навушники призначені для умов підвищеної шумності, від 95 до 105 децибелів.
  • Третій. Забезпечують захист особливо шумних приміщень, де гучність звуків становить від 95 до 110 децибелів.

Наприклад: рівень шуму у виробничому цеху становить приблизно 97 дБ. Для нормальної роботи в таких умовах підійдуть будівельні навушники з акустичним захистом 27 дБ. Вони зменшать шумність, яку сприймає вухо, до рівня жвавої вулиці. Для роботи з перфоратором, болгаркою, іншим шумним електричним інструментом підійдуть моделі з маркуванням 25-30 дБ. При дуже високому рівні шуму з виробництва, крім захисних навушників, застосовуються беруші.

Купити якісні, ергономічні, довговічні у використанні шумозахисні навушники з активним та пасивним типом шумоподавлення за вигідною ціною можна у нашому магазині. Також у нашому каталозі можна підібрати різні засоби індивідуального захисту: наколінники, захисні окуляри, респіратори, взуття, спецодяг, інші вироби від перевірених постачальників.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон