Цвяходери

0 товарів
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Для вилучення кріпильних елементів з будівельних і монтажних конструкцій, видалення цвяхів з пошкодженими або зрізаними капелюшками використовується цвяходер, з робочою частиною у вигляді плоского клина, роздвоєного на кінці. Пристрій працює за принципом важеля, від розміру плеча якого залежить ефективність прикладених зусиль. Які різновиди цвяходерів існують, і в яких ситуаціях використовуються, розберемося докладніше.

В яких випадках варто купити цвяходер

Цвяходери випускаються в різних модифікаціях, в залежності від виконуваних функцій і призначення. Але форма їх робочої частини однакова у всіх випадках: вона має вигляд плоскої лопатки клиноподібного типу з роздвоєним закінченням. У прорізі є спеціально виконана канавка для захоплення і утримання кріпильних елементів.

Інструмент виготовляють зі стійкої до механічних пошкоджень високовуглецевої сталі. Застосовують в різних сферах діяльності, пов'язаних з демонтажем конструкцій і споруд, наприклад, в будівництві, зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень. Цвяходер ефективний при розбиранні дощатих покриттів, знятті вагонки зі стін і стель, демонтажі шиферних дахів і т. д.

Обценьки використовують для руйнування цегляних кладок. На відміну від брухту вони діють більш точно, дозволяючи виконати цю роботу акуратно і якісно. Підігнавши плоский кінець у вигляді лопатки під цеглу, інструментом діють як важелем, зриваючи покриття зі стін з мінімальними ушкодженнями іншої частини кладки.

Цвяходер застосовуються при транспортуванні вантажів на обрешітці. Також, при необхідності вони можуть замінити ударний інструмент, наприклад, молоток.

Які різновиди обценьків існують

За типом конструкції цвяходери бувають звичайними і суміщеними з іншими видами будівельно-монтажних інструментів. Останні різновиди використовуються частіше. До їх числа відносять:

  • ломи-цвяходери, що виготовляються зі сталевих прутів, з плоскими, загнутими в протилежні один до одного боку кінцями, з роздвоєнням на одному або на обох з них. Мають розміри від 40 см до 1,5 м. Чим довше такий інструмент, тим товщий і витриваліший.
  • молотки-цвяходери, що мають вигляд молотка із закругленою головкою, загострена частина якого має захоплення у вигляді цвяходеру. Ударна частина таких пристроїв виготовляється з інструментальної сталі, а рукоятка може бути дерев'яною або металевою, з гумовими накладками. Застосовують такі пристосування в слюсарній і теслярській справі.
  • монтувалки-цвяходери, що нагадують ломики укороченого розміру, з вигинами на кінцях. Загострена частина інструменту може мати закінчення у вигляді зубила або клина. За формою вони бувають плоскими, прямими, s- і г-образними, фігурними і у вигляді лопаток. Їх використовують для установки і демонтажу автомобільних покришок, пересування важких предметів, відкриття замків навісного типу, які заклинили і т. д.

Купуючи цвяходери, рекомендуємо звернути увагу на якість матеріалу, з якого він виготовлений. Визначити його можна, провівши по робочій частині інструменту вістрям цвяха. На міцній, якісній сталі подряпини не з'являться. Якщо ж для виготовлення пристрою використовувався низькоякісний сплав, цвях залишить слід не тільки на фарбі, але і на металі.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон