Свердла по бетону

195 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для виготовлення отворів в основах з підвищеною щільністю необхідно надійне свердло для бетону, виготовлене з довговічного, зносостійкого матеріалу, стійкого до корозії. На ріжучому наконечнику цього інструменту присутні спеціальні напайки з побідитового сплаву або алмазної крихти, які роблять роботу з насадкою більш ефективною. Які ще особливості є у цього пристосування, розглянемо докладніше.

Свердла для бетону: різновиди, переваги використання

По конструкції свердла для обробки бетону нагадують ручний інструмент, що складається з трьох елементів: хвостової частини, ріжучої частини і наконечника. Саме ця ділянка відповідає за свердління твердих поверхонь. Наконечник оснащення для бетону може мати Т-подібний, чотиригранний, шестигранний, багатогранний тип будови із ступінчастою або хвилеподібною заточкою.

Для збільшення швидкості буріння ця частина оснащується побідітовими або алмазними напайками, які дозволяють йому легко справлятися з обробкою бетону, мармуру, каменю, керамограніту, інших матеріалів подібного роду.

До переваг свердел з побідітовими напайками можна віднести:

  • Високу міцність, стійкість на вигин.
  • Відсутність необхідності в заточуванні.
  • Можливість експлуатації в ударному режимі.
  • Різноманітність модифікацій з хвостовиками різних типів.

Також серед переваг такого інструменту варто відзначити його доступну ціну, не набагато перевищує вартість аналогів з інструментальної сталі.
Для роботи з особливо міцними матеріалами використовують спеціальні свердла з алмазним напиленням, які зовнішнім виглядом нагадують коронку, розташовану на стержневидній основі. Однак їх застосовують рідше твердосплавних або побідітових виробів через високу ціну.

За типом сумісності з електроінструментом свердла по бетону ділять на дві групи:

  • для дрилів, з хвостовиком багатогранної або циліндричної форми.
  • для перфораторів, з хвостовиками типу SDS-plus або SDS-max.

За глибину отворів, одержуваних за допомогою свердла, відповідає його спіралевидна частина. Від кількості, будови присутніх на ній канавок залежить ефективність відведення шлаку і пилу, що виникають під час свердління.

Як продовжити термін експлуатації свердла

Якщо ви плануєте працювати з матеріалами різних типів, рекомендуємо придбати свердла з відповідними характеристиками. Бури по бетону не варто використовувати для просвердлювання отворів в металевих конструкціях.

Не допускайте перегріву інструменту в процесі роботи. Для цього через кожні 15 секунд потрібно робити перерви, охолоджуючи свердлильне обладнання природним шляхом, не застосовуючи для цього воду або інші речовини.

Якщо при виготовленні отворів в бетоні ви натрапили на тверді, камнеобразні ділянки, їх потрібно розбити за допомогою відбійного молотка, після чого свердління можна продовжити. Для виготовлення отворів в несучих залізобетонних конструкціях краще використовувати перфоратор.

Робити отвори на керамічних основах з використанням свердел по бетону можна тільки в безударном режимі. Дешеві вироби з конструкційних сталевих сплавів необхідно заточувати в міру затуплення. Зробити це можна за допомогою шліфмашини з алмазним диском.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон