Компресори пневматичні

77 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Компресори — це важливий інструмент, який знаходить застосування в різних сферах діяльності, починаючи від дому, закінчуючи великими промисловими комплексами. Його основна функція полягає в створенні повітряного тиску, що відкриває широкі можливості для роботи з різним агрегатами. Таким чином, компресори є невіддільною частиною сучасного виробництва, будівництва та ремонтних робіт. Вони забезпечують ефективну роботу з пневматичним обладнанням, спрощуючи завдання, допомагають досягати якісніших результатів.

Спробуємо розібратися в асортименті пропонованих моделей, починаючи від специфіки використання і закінчуючи характеристиками, на які слід орієнтуватися при покупці.

Де використовують компресор повітряний

Розглянуті агрегати широко використовуються в будівництві й обслуговуванні автомобілів. Найчастіше застосовуються для:

  • Роботи з різного роду розпилювальною технікою (аерографів, фарбопультів, фарбування порошковою фарбою, обприскувачів);
  • Використання ручного пневмоінструменту (дрилів, відбійних молотків, заклепочників, шліфувальних машин тощо)
  • Продувки систем;
  • Очищення поверхонь;
  • Нагнітання газів в резервуари;
  • Накачування шин і т.п.

На цьому можливості пневматичного компресора не закінчуються. Досвідчений майстер знає ще чимало способів використання апарату в майстерні або на будівельному майданчику.

Класифікація компресорів

За принципом роботи:

  • Гвинтові. Продуктивні й економічні, проте не дуже популярні через вартість.
  • Спіральні. Конструкція їх складніша, габарити менші. Нагнітання газу завдяки роботі двох спіралей, розташованих під кутом. Ціни вище, ніж у попереднього класу.
  • Поршневі компресори прості в обслуговуванні та ремонті, ціни доступніші. При цьому більш гучні. Найпоширеніший тип для побутового використання.

За наявністю мастила:

  • Сухий (безмасляний) пневмокомпресор включає в конструкцію пластиково-графітові поршневі кільця. Такі елементи не потребують змащувального матеріалу.
  • Масляний. Поршневі компресійні кільця виконані з чавуну і змащуються при роботі мастилом. Внаслідок цього мають більший моторесурс.

За типом приводу:

  • Коаксіальні (прямі). Вони легко, компактно, швидко нагнітають повітря, але і швидше гріються, що негативно позначається на довговічності.
  • Ремінні надійніші та довговічніші, однак в плані швидкості накачування повітря і габаритів програють коаксіальним.

Важливі характеристики пневматичних компресорів

Лише зрозумівши важливі деталі конструкції приладу, можна відчути повний потенціал. Тому ми заглиблюємось у світ технічних особливостей, що визначають продуктивність, ефективність та гнучкість цих універсальних інструментів.

  • Живлення апарату. Живляться від побутової мережі 220 В або трифазної на 380 В. Також бувають моделі змішаного типу та автономні. Деякі екстравагантні майстри надають перевагу компресорам на газу або бензині.
  • Тиск. Вимірюється в Барах або Атмосферах, які приблизно рівні (1 бар = 0,99 атм). Якщо простими словами, то чим більший тиск здатен виробляти апарат, тим краще.Слід, однак, пам'ятати, що кожен прилад, який працює від потоку стисненого повітря також має рекомендовані показники тиску. Бажано, щоб пневматичний компресор передбачав наявність регулятора тиску. Середній показник для більшості побутового пневмоінструменту становить 6-8 бар.
  • Продуктивність. Вимірюється в літрах за хвилину (л/хв). У документації кожного інструменту вказаний цей показник. Якщо ви збираєтеся використовувати компресор для одночасної роботи декількох приладів (напр., фарбопульта, гайковерта і двох пневмодрилів), то продуктивність Вам необхідна «із запасом»: складіть споживану продуктивність всіх інструментів і додайте 20-30%.
  • Об’єм ресивера. Зазвичай це: 24, 50 та 100 л. Більший ресивер здатний на тривалу безперервну роботу, має більший робочий ресурс.
  • Потужність. Для побутових пневматичних компресорів — 1,5-1,9 кВт. Все, що вище — апарати професійного класу.

Такі основні нюанси конструкції й роботи повітряних компресорів. У підсумку, аналізуючи розглянуті аспекти, важливо враховувати вартість виробу. Це один із визначальних моментів при виборі інструмента для вашого завдання. Розмаїття моделей дозволяє знайти оптимальний компроміс між функціональністю та витратами.

Важливо зрозуміти, що компресор ціна якого перевищує 20 000 не завжди несе в собі максимальну якість, адже аналогічні функції можуть бути й в інструменті за 8 тис.. Вибираючи модель, доречно зважати на вартість у контексті можливостей, щоб забезпечити найкраще співвідношення для задоволення ваших потреб. Скористайтеся пошуком у каталозі інтернет-магазину АРС для того, щоб купити компресор, оформіть замовлення, отримайте товар та насолоджуйтесь швидким процесом роботи.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон