Зварювальні напівавтомати

11 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Серед пристосувань для з'єднання металів, гідне місце займає зварювальний напівавтомат. До складу будь-якого такого пристрою входять: джерело живлення, блок управління, механізм подачі дроту, газовий пальник зі шлангом і газовий тракт. Комплектація може незначно змінюватися в залежності від виду.

Напівавтоматичне зварювання відрізняється високою продуктивністю, створюючи якісний безперервний шов до 4 метрів.

Принцип роботи пристрою.

Для виконання завдання, в процес, одночасно включаються механічна, електрична та газова системи.

Сварка напівавтомат підключається до мережі живлення 220, або 380 В, знижує цю напругу до 30, або 90 В і одночасно підвищує силу струму до 120-500 А. Така маніпуляція дає можливість розплавити нержавійку, чавун, сталь, алюміній. При цьому на поверхні шва не залишається шлак, що дозволяє фарбувати поверхню після охолодження.

Перш ніж купити зварювальний напівавтомат для дому, гаража, або професійної діяльності необхідно визначитися з видом.

Прийнято розрізняти три варіанти.

  1. Професійні, габаритні апарати, які вимагають додаткових пристосувань для переміщення, або стаціонарного кріплення. Такими моделями можна з'єднувати заготовки товщиною до 20 мм, вони видають 400-500 А. Звичайно ж вимагають трифазної мережі на 380 В. Широко застосовуються на виробництвах, адже безперервно працюють по 7-10 годин щодня і укомплектовані кабелем достатньої довжини. Також ці апарати дозволяють працювати з дротом різних матеріалів і різного діаметру. З-за значних розмірів виникають проблеми з транспортуванням, і вартість їх іноді приголомшує. Але якщо передбачається щоденна робота з метою заробляння грошей, то пристрій окупиться і не підведе у відповідальний момент.
  2. Напівпрофесійні володіють потужністю до 8 кВт і відносяться до середньої категорії обладнання з товщиною проплавлення до 10 мм. Здатні видавати силу струму 170-250 Ампер, протягом 4-5 годин в день. Цього достатньо для роботи і на невеликому підприємстві і в гаражній майстерні. Їх вага менше попередніх моделей, але все ж досягаючи 15-20 кг, створює незручності при транспортуванні. А комплектуючі та ремонт вартісні.
  3. Побутові важать не більше 10 кг, з можливістю підключення до мережі на 220 В. Потужність не перевищує 5 кВт, а сила струму 150 А. Такі апарати застосовують для вирішення не складних побутових завдань, наприклад, ремонту паркану, хвіртки, теплиці. Адже вони здатні працювати не тривалий час, варити метал товщиною 3-5 мм і тільки тонким дротом.

Також при виборі зварювального апарату-напівавтомат слід визначитися з джерелом живлення.

Застосовують:

  • Трансформатори, добре зарекомендували себе в умовах нестабільного клімату. Напівавтомати з таким видом живлення невибагливі, рідко виходять з ладу, а якщо і ламаються, то деталі для ремонту коштують недорого. Але через розміри котушок займають багато простору. Працює пристрій на змінному струмі, це сприяє напливу і розбризкуванню металу. Підходять для з'єднання алюмінію і низьковуглецевих сталей.
  • Випрямлячі, за допомогою діодного моста, переводять змінний струм в постійний. Це дозволяє варити нержавійку і робити якісні шви. Бризок металу в даному випадку менше, але при поломці, купити запчастини буде непросто і дорого.
  • Інвертори, сучасні перетворювачі струму, що дозволяють з'єднувати різні метали і давати рівний шов. Напівавтомати з таким джерелом, компактні, не вимагають додаткового обладнання для перевезення, а напругу можна регулювати плавно. Таке обладнання вимагає дбайливого поводження, погано переносить перепади температури і вологості. Ремонт буде дорогим.

Для успішної роботи і виконання поставлених завдань при зварюванні використовують інертні гази. Залежно від виробничих потреб використовують: вуглекислий газ, аргон і суміш цих газів.

У зварювальних напівавтоматах звертайте увагу на механізм подачі дроту. Він буває.

  1. Штовхаючий, дріт в канал підштовхують ролики, які знаходяться всередині корпусу.
  2. Тягнучий, механізм вбудований в пальник, при цьому обтяжуючи його. Це суттєво впливає на висотні роботи.
  3. Комбінований, включає перші два варіанти.

Серед зварювальних апаратів, напівавтомат вважають робочою "конячкою", він виконає завдання і не підведе у відповідальний момент. Придбати такого помічника, в наш час, можна навіть в Інтернет магазині, а скориставшись вище викладеною інформацією зробити вибір вийде без зайвих зусиль.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон