Зварювальні інвертори

1 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Зварювальний інвертор застосовується для зварювання типу MMA — ручного дугового. Цей спосіб найбільш зручний в побуті: баланс між потужністю і надійністю, а також робота від мережі 220 В. Як же працює такий апарат і що є найбільш важливим? Читайте нижче.


Особливості роботи інверторного зварювального апарату


Якщо не вдаватися в електротехнічні подробиці, то модель роботи описаного типу зварювальних апаратів можна звести до наступного:

  • Струм з мережі подається на випрямляч, тобто перетворюється із змінного в постійний.
  • Далі струм назад перетворюється в змінний. Його частота при цьому значно підвищується.
  • Остаточне перетворення в постійний струм і подачею на зварювальну дугу.


Як вибрати зварювальний апарат інверторного типу


Інверторне зварювання популярне в побуті завдяки ряду переваг, головними з яких є мала вага та габарити зварювального інвертора, здатність працювати від побутової мережі.


Звичайно є і недоліки, наприклад, більшість моделей чутливі до прямого попадання опадів на корпус апарату.


Важливо! Зверніть увагу на клас захисту корпусу. Якщо Вам зустрічається маркування IP21 — можете бути впевнені, що апарат захищений від попадання прямих крапель води.


Наступне, про що корисно буде знати покупцеві — це технології виробництва інверторів. Їх дві: MOSFET і IGBT. Перша є старшою, але до сих пір знаходить прихильників, в першу чергу через відносно низьку ціну. Однак, існує ряд переваг IGBT в порівнянні з більш традиційною MOSFET:

  • кращий теплообмін;
  • вищий ККД;
  • діапазон робочих температур IGBT ширше, тому робота стабільніша при нагріванні;


Що стосується ремонту і заміни апарату, то думки фахівців з цього приводу різняться. Крім того, навіть якщо сама технологія MOSFET не змінилася, якість збірки і деталей постійно покращується.


Сучасний покупець різницю між двома апаратами обох технологій швидше за все не помітить. Але якщо Ви вирішили купити зварювальний інвертор з розумінням справи — перепитайте менеджера. Він завжди допоможе з вибором і пояснить нюанси.


Важливі характеристики зварювальних інверторів


Незалежно від конструкції і виробника апарату слід пам'ятати основні параметри майбутньої покупки. Нижче ми спробуємо перерахувати ці характеристики — інформація стане в нагоді, якщо Ви все ж таки маєте намір купити зварювальний інвертор.

  • Тривалість включення (ТВ). Система підрахунку даного показника відрізняється у різних виробників. Одні проводять вимірювання при температурі роботи в 20 °С і роботі з перервами, інші — при 40 °С і безперервній роботі. Покупець може легко заплутатися, а тому є маленька хитрість, якою ми рекомендуємо скористатися. Зверніть увагу на наявність функції «Hot Start» («гарячий» старт). Присутній у багатьох моделях зварювальних інверторів, представлених в каталозі інтернет-магазину АРС. «Гарячий» старт забезпечує швидку підготовку апарату до роботи, тому розраховувати і орієнтуватися на ПВ в цьому випадку не доведеться взагалі.
  • Граничні показники робочого струму. Зараз практично не зустрінеш апаратів, що працюють тільки з конкретним рівнем сили струму. Кожне будівельне завдання вимагає індивідуального розгляду. Частково за даною характеристикою судять про потужність приладу, оскільки вона впливає на можливість використання електродів більшого діаметра. Зазвичай, нижня межа становить 20А, верхня — 250 А. Для побутового використання вистачає показника в 150 ампер або навіть нижче.
  • Напруга холостого ходу. Високий показник цього параметра говорить про те, що легше буде запалити дугу. Найчастіше коливається між 60В і 85В.


Додаткові функції зварювальних апаратів.


Hot Start. Як вже було згадано вище, прискорює готовність апарату до роботи. У проміжку до 1 секунди дається «спалах» напруги, що дозволяє практично відразу розплавляти електрод і поліпшити якість зварювального шва.


Anti Stick. Автоматичне зниження струму для запобігання перегріву електрода і осипання обмазки.


Arc Force. Посилення дуги в момент відділення краплі розплавленого металу електрода. Такий «поштовх» дозволяє скинути краплю і не дати електроду залипнути.


Stand by. «Режим очікування» в проміжках між зварюванням, що дозволяє не вимикати зварювальний інвертор.


Smart Fan. Автоматичний режим управління і контролю за охолодженням апарату в залежності від температурного режиму.


Це основні моменти, які варто враховувати при покупці. Якщо Вас цікавить рейтинг зварювальних інверторів, то таку інформацію Ви легко можете знайти в мережі або ж скористайтесь каталогом інтернет-магазину АРС.


Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, які завоювали прихильність покупців завдяки якості продукції: Stark, Патріот, Dnipro-М та іншими.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон