Шліфмашини вібраційні

23 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Зробити ремонт і довести роботу до досконалості неможливо без вібраційної шліфувальної машини. Адже вона допоможе відшліфувати стіни і стелю, підготувати дошки для дерев'яної підлоги, зняти іржу і стару фарбу. Такого помічника необхідно вибирати ретельно і звичайно не переплутати з іншими моделями.

Для цього коротко розглянемо види шліфмашин.

  • Стрічкові шліфувальні машини, призначені для шліфування великих поверхонь. Вони мають високу продуктивність, підходять для "кошлатих" поверхонь. Але обробити матеріал до абсолютної чистоти ними не вдасться, залишаються подряпини. Наждачна стрічка щільно сидить на робочій зоні і постійно рухається в одному напрямку. Деякі моделі цього виду, можуть закріплюється на столі, в перевернутому вигляді, перетворюючись в міні-верстат шліфування. Їх недоліком вважають, неможливість роботи в кутах. Також вони дуже галасливі і вимагають уваги. Якщо відволіктися, то отримаєте ямку на поверхні.
  • Орбітальні, або ексцентрикові, якісні і тихі пристрої. Вони результативні і зручні. При роботі, кругла поверхня здійснює коливальні рухи, радіусом від 3 до 8 мм. І одночасно обертається навколо своєї осі. Такі апарати відрізняються продуктивністю і чистотою виконання. Бажано, щоб в орбіталці, яку купуєте був регулятор оборотів, він допомагає працювати. Звичайно, така модель не зможе обробити кути.
  • Осциляційні, невеликого розміру, часто в наборі з шліфмашинкою йдуть насадки різної конфігурації. Наприклад, круглі, трикутні, у вигляді праски. Застосовують, для внутрішніх кутів і важкодоступних місць.
  • Щіткові, їх використовують не для шліфування, а для старіння дерев'яних поверхонь. Сфера їх застосування не велика, але іноді необхідна.

Але варто все таки зупиниться на вібраційній шліфувальній машині.

Використовують їх для обробки дерева, металу, пластику. Вони зазвичай квадратної форми і мають площини достатнього розміру, щоб відшліфувати велику поверхню. Принцип роботи полягає в дрібних, тремтячих рухах робочої платформи. Завдяки своєрідній вібрації, вийде якісно відшліфувати матеріал.

Також необхідно відзначити середній рівень шуму, що дозволяє працювати без навушників.

Для заготовок з бортами, така модель не дуже вдала, адже через вібраційних рухи, пристрій буде битися об вертикальну частину. І як наслідок псувати поверхню. Також будь-яке дрібне сміття, що потрапить під робочу платформу, зробить нерівності, так звані "баранці". Позбутися від них непросто, доведеться робити роботу повторно.

Вібраційні шліфувальні машини розрізняють за технічними характеристиками, а саме по:

  1. Потужності, цей критерій пов'язаний з продуктивністю. Професійний інструмент має показниками 300 - 500 Вт. А побутовим досить 100 Вт. Чим апарат потужніший, тим більша його вага і ціна, це слід враховувати.
  2. Типу кріплення шліфувальної стрічки. Бувають на липучці, на затискачах, на липучці і затискачах одночасно. Перший варіант підходить для роботи підошвою вниз, а наступні два зручні для шліфування стелі.
  3. Розміру підошви, чим він більший, тим швидше виконується поставлена ​​задача. Розміри різні і підбираються індивідуально, залежно від обсягу оброблюваної поверхні.
  4. Швидкість обертання двигуна, або кількості оборотів. Він досягає показників 10000 - 15000 обертів за хвилину. Зручно якщо модель обладнана регулятором швидкості і дозволяє вибирати показник, в залежності від оброблюваного матеріалу.
  5. Функція видалення пилу для шліфувальні машини необхідна. Адже вона захищає інструмент і що важливо, ваші дихальні шляхи. Тому в обраної вами моделі, повинен бути вивід для підключення пилососа, або іншого пилозбирача.

Для майстра кожен інструмент важливий і любимий по своєму. Вібраційна шлифмашина займе гідне місце в цьому арсеналі.

Вибір і покупка не завдають клопоту, адже ознайомившись з даною інформацією, все вийде. А щоб заощадити час і гроші скористайтеся послугами Інтернет магазину.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон