Шліфмашини ексцентрикові (орбітальні)

23 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Гладкі, дерев'яні меблі, ідеальна підлога, рівні стіни і стеля - мрія кожної господині. З реалізацією такої краси впорається інструмент - ексцентрикова шліфмашина. Її важко назвати пристроєм щоденного використання, але без неї не обійтися під час ремонту, на СТО, при виготовленні меблів. Також впорається з обробкою пластика, композитів і каменю.

Щоб не переплутати ексцентрикову шліфувальну машину з іншими видами, варто коротко зупинитися на кожному з них.

Отже, розрізняють

  • Вібраційні, використовують їх для обробки дерева, металу, пластику. Зазвичай квадратної форми і мають робочу площину достатнього розміру, щоб відшліфувати велику поверхню. Принцип роботи полягає в дрібних, тремтячих рухах робочої платформи. Завдяки своєрідній вібрації, вийде якісно відшліфувати матеріал. Також необхідно відзначити середній рівень шуму, що дозволяє працювати без навушників. Але будь-яке дрібне сміття, що потрапить під робочу платформу, зробить нерівності, так звані "баранці". Позбутися від них непросто, доведеться робити роботу повторно.
  • Стрічкові шліфувальні машини, призначені для шліфування великих заготовок. Вони мають високу продуктивність, підходять для "кошлатих" поверхонь. Але обробити матеріал до абсолютної чистоти, ними не вдасться, залишаються подряпини. Наждачна стрічка щільно сидить на робочій зоні і постійно рухається в одному напрямку. Деякі моделі цього виду, можуть закріплюватись на столі, в перевернутому вигляді, перетворюючись в міні-верстат шліфування. Їх недоліком вважають, неможливість роботи в кутах. Також вони дуже галасливі.
  • Осциляційні, невеликого розміру, часто в наборі з шліфмашинкою йдуть насадки різної конфігурації. Наприклад, круглі, трикутні, у вигляді праски. Застосовують, для внутрішніх кутів і важкодоступних місць.
  • Щіткові, їх використовують не для шліфування, а для зістарювання дерев'яних поверхонь. Сфера їх застосування не велика, але іноді необхідна.

Що ж стосується ексцентрикової, або як ще називають орбітальної, шліфувальної машини, то це якісний і тихий пристрой. Вона результативна і зручна, особливо для опуклих основ. При роботі, кругла підошва здійснює коливальні рухи, радіусом від 3 до 8 мм. І одночасно обертається навколо своєї осі. Такі апарати відрізняються продуктивністю і чистотою виконання.

При покупці варто звертати увагу на характеристики. Адже вони впливають на якість роботи.

  1. Потужність, показник, що впливає на продуктивність і габарити моделі. Вважається що високі цифри належать професійним апаратам, але для "орбіталок", все навпаки. Великі, потужні пристрої створені для первинної, грубої обробки, з яким впорається новачок. А ось довести до досконалості, допоможе інструмент маленький, з низькими показниками потужності. Тому професійною вважається модель на 200 - 400 Вт, а побутовою до 1000 Вт.
  2. Діаметр робочої поверхні. Розрізняють два типи - 125 і 150 мм. Вибір залежить від поставлених завдань і площі оброблюваної поверхні. Деякі компанії пропонують також 90 і 80 мм.
  3. Кількість оборотів, показує частоту обертання ексцентрика за хвилину. Варіюється від 4000 до 15000. Великі цифри характеризують габаритний, потужний інструмент. Позитивним моментом буде регулювання швидкості.
  4. Наявність плавного пуску, вбереже мережу від перевантаження і допоможе уникнути ривка на старті.
  5. Функція видалення пилу для цього пристрою обов'язкова, адже дрібні частинки швидко зіпсують прилад, і що не менш важливо, ваше здоров'я. Тому всі моделі обладнані виводом, до якого приєднують пилосос, або ємність для збору пилу.

Ексцентрикову шлифмашину застосовують при доведенні заготовки до ідеалу. Вона не стане основним інструментом у вашій колекції, але іноді без неї не обійтися.

Щоб придбати такого помічника, досить буде озброїтись поданою інформацією і оформити замовлення в Інтернет-магазині.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон