Як приготувати «коктейль Молотова». Рецепт дня

{[option_count]}  варіант  варіанти  варіантів

Як приготувати «коктейль Молотова». Рецепт дня

Товари із цієї ідеї

Опис

Як приготувати «коктейль Молотова». Рецепт дня

Один з найбільш доступних способів зупинити російський танк чи БМП – скористатися «коктейлем Молотова». Цей вибуховий пристрій можна самому зробити вдома. Ars.ua публікує найпростіший рецепт, який сьогодні має знати кожен.

Що потрібно?

Скляна пляшка об'ємом 0,5 або 0,7 літра. Краще використовувати пляшки з тонкими стінками, такі легше розбиваються (це необхідно, аби коктейль спрацював). Добре підходять пляшки від горілки, гірше – пляшки від вина чи пива. Ще для виготовлення коктейлю треба бензин та груба смужка ганчірки довжиною від 20 до 35 см (тканина має бути не синтетична). Щоб коктейль був більш дієвим і горів довше, туди можна додати ацетон, пінопласт або моторне мастило.

Рецепт коктейлю

Змішайте у посудині 100 мл ацетону, туди роздрібніть та киньте пінопласт, добре його розчиніть, доки не утвориться густа суміш, схожа на сироп. Влийте суміш в пляшку, туди ж у співвідношенні 1:1 додати бензин. Після цього вставити у пляшку ганчірку, зовнішню частину якої також треба змочити в отриманій суміші. Замість пінопласту та ацетону можна додати машинне масло у співвідношенні одна частина масла на дві частини бензину. Пам'ятайте, що заповнювати треба не більше 2/3 пляшки – це потрібно для накопичення випарів.

Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон