Стабілізатори напруги

12 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Стабілізатор напруги призначений для захисту електроприладів, побутової техніки від перепадів напруги у мережі. Працюючи за принципом перетворювача енергії, він забезпечує подачу постійної напруги на навантаження незалежно від того, які коливання відбуваються в мережі. Щоб купити стабілізатор напруги, який прослужить не один рік та підійде під вашу ситуацію, необхідно розібратися з головними перевагами пристроїв.

Вирівнювач напруги: різновиди, характерні особливості

В основі роботи кожного стабілізатора напруги використовується типова схема з особливим принципом стабілізації електроенергії. Докладніше з особливостями цих топологій ознайомимося у таблиці:

Тип стабілізації Опис Плюси, недоліки
Ферорезонансний стабілізатор напруги У цих моделей відсутній автоматичний трансформатор, тому зміна напруги в них відбувається методом ферорезонансу, з електромагнітною взаємодією двох дроселів, із сердечниками вхідного та вихідного типу. Довговічність.
Надійність.
Якісний мережевий сигнал під час регулювання.
Швидка дія.
Мінуси: шумність, масивні габарити з вагою, виділення тепла під час роботи.
Електромеханічний Оснащені автоматичним трансформатором та рухомим струмознімальним елементом, який може мати вигляд щітки, повзунка або ролика. Ефективна робота з мінімальною похибкою у постійному режимі.
Низька вартість.
Мінуси: повільна робота, недостатня надійність через присутність механічних елементів, що труться один про одного, високий рівень шуму.
Релейний Автоматично перемикають обмотки автотрансформатора і вибирають варіант з напругою максимально близьким до номінального за рахунок спрацьовування реле. Збільшена швидкість спрацьовування.
Простота ремонту, обслуговування.
Тривалий термін служби.
Недоліки: не плавне регулювання, що супроводжується шумом (клацаннями).
Напівпровідниковий стабілізатор Діляться на тиристорні та симисторні. Тиристором називають напівпровідник з трьома p-n переходами, з поглибленим позитивним зворотним зв'язком. Симистр утворюють два тиристори, з'єднані електродами. Завдяки переміщенню струму у двох напрямках, вони мають найкращі ККД. Безшумність у роботі.
Поліпшена реакція на зміну мережі.
Довговічність, стійкість до навантажень.
Недоліки: погана пристосованість до реактивних навантажень, висока ціна.
Інверторний Стабілізатори напруги нового покоління без автотрансформаторів та інших рухомих елементів, включаючи реле. Функціонують за технологією подвійного випрямлення енергії. Широкий діапазон.
Безступінчасте регулювання напруги у безперервному режимі.
Компактний за габаритами стабілізатор, мала вага.
Збільшений період служби.
Мінус: ціна.


Стабілізатори напруги працюють із різними типами мереж. Відповідно до цього критерію вони бувають однофазними або трифазними. Перша модифікація призначена для стабілізації живлення електроустаткування однофазного типу. Другий варіант застосовується для обслуговування приладів, зарахованих на 380, але при відповідному розподілі навантаження, підходять і для однофазних пристроїв.

За рівнем захисту стабілізатори напруги бувають локальними (коли підключається окремий електричний прилад) або магістральними (до яких підключається навантаження від обладнання, що є в приміщенні).

Як вибрати потрібний девайс

При покупці пристрою для дому необхідно звернути увагу на такі моменти:

  • потужність навантаження;
  • показник вихідної напруги;
  • тип мережі електрики, з яким працюватиме стабілізатор напруги.

Для визначення потужності граничного навантаження необхідно визначити суму всіх джерел енергоспоживання, що у мережі. Щоб оцінити силу струмового навантаження, здатність навантаження вхідного автомата, множать на 220 В. Також щоб вибрати випрямляч для квартири варто враховувати доступність його сервісного обслуговування. Конкретну модель обладнання варто вибирати, виходячи з галузі її застосування.

Чому варто купити стабілізатор напруги в інтернет-магазині АРС

Розглянувши широкий каталог виробів, ви обов'язково знайдете потрібний варіант, який найкраще підійде для будинку чи квартири, офісу чи виробничого приміщення. Цей стабілізатор матиме першокласні практичні властивості.

У великому каталозі інтернет-магазину АРС представлено безліч моделей, які стали популярними завдяки якості та надійності. Всі вони виготовлені з найкращих матеріалів, тому мають тривалий термін експлуатації. Виробниками є провідні компанії, для яких важлива не лише продаж, а й турбота про клієнта. Ними є Gemix, Vitals, Елекс, Стабік та інші.

Купити стабілізатор напруги можна на сайті ars.ua. Спеціально для них клієнтів діють усілякі способи оплати, гнучкі системи знижок та швидка доставка замовлень сервісами Нова пошта чи Укрпошта у будь-яке місто України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон