DeanteDeante

Компанія Deante та Торгова група “Арс-Кераміка” мають тісні зв’язки та успішно співпрацюють ще із 2008 року. Придбати та переглянути асортимент товарів марки Deante за найвигіднішими цінами Ви можете у всіх будівельних супермаркетах “Арс-Кераміки”. 

Deante ̶ це торгова марка зі 100% польським капіталом, яка вже понад 25 років успішно функціонує на ринку та пропонує високоякісну продукцію для оснащення ванних кімнат та кухонь

Широкий діапазон асортименту Deante включає в себе кухонне обладнання: змішувачі, гранітні і металеві мийки, та обладнання для ванних кімнат: комплекти і панелі для душа, піддони, кабіни, змішувачі та кераміка.

Deante співпрацює з визнаними проектантами і молодими дизайнерами. Завдяки їх креативності народжуються інноваційні продукти, які отримують нагороди в безлічі дизайнерських конкурсів.

Якість і безпека ̶ це ключові цінності для марки Deante. Завдяки зусиллям, що вживаються в області стандартів виробництва і контролю якості, технічного прогресу і використання кращих компонентів компанія впевнено дає багаторічну гарантію на всі свої продукти.

Deante постійно відстежує нові тренди в стилізації інтер’єру. Щороку у Deante з’являються новинки у всіх групових категоріях. До цього часу клієнти вибирали з понад 1500 найменувань обладнання для ванних кімнат і кухонь виробництва компанії.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.