Молотки у Чернігові

249 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Молотки — це одні з найбільш універсальних, незамінних ручних інструментів в будівельній та ремонтній галузях. Вони допомагають виконувати різноманітні завдання, від забивання цвяхів до розбивання матеріалів. Їх постійно покращують та адаптують до потреб сучасних робітників. Купити молоток можна у нашому інтернет-магазині АРС, він доступний в різних розмірах, а також типах конструкцій за найкращою вартістю, що дозволяє підібрати оптимальну модель для конкретної задачі.

З чого складається молоток

Будівельний молоток складається з рукоятки та головки або наголов'я, в конструкцію якого входять:

  • Носик;
  • Клин;
  • Бойок для ударів, що являє собою плоский елемент у вигляді квадрата, кола або прямокутника зі збільшеною товщиною;
  • Отвір для рукоятки зі стінками, що розширюються від центру до верхньої частини;
  • Щока.

Наголов'я молотка виготовляють з металевих сплавів, що пройшли електроіндукційне загартування, з гальванічним або антикорозійним покриттям. Деякі види інструменту мають наголов'я з латуні, міді, гуми та дерева. Ручка зазвичай виготовляється з дерева, полімерного матеріалу або металу (в пристроях литого типу).

За конструкцією молотки бувають монолітними або пустотілими. Головка пристроїв пустотілого типу має наповнення з дрібних дробинок, що надає інструменту високу точність. Такі вироби називають безінерційними або не відскакуючими. Молотки даної модифікації застосовують при роботі з листовим металом. Багато моделей оснащуються обценьками, що дозволяє застосовувати інструмент для декількох операцій. Ціна різниться від матеріалів, з яких виготовлений молоток, виробника та різновиду інструмента. 

За характером використання молотки ділять на:

  • слюсарні;
  • столярні;
  • каменярні;
  • теслярські;
  • плиткові;
  • рихтувальні;
  • покрівельні. 

Також до молотків належать цвяходери, кувалди, молоти й спеціалізовані пристосування для певного типу робіт (молоток скляра, для гіпсокартону і т.д.). Кожний різновид має свої характерні особливості.

Чим відрізняються молотки між собою і де застосовуються

Молотки для теслярських робіт оснащуються обценьками, у вигляді «гнізда ластівки». Мають невелику масу, близько 300 - 800 грамів. Сфера застосування: забивання і вилучення цвяхів, підгонка окремих елементів і інші маніпуляції з обробки дерева і виготовлення дерев'яних виробів.

Столярний інструмент відрізняється високою точністю, оснащується головкою з плоским бойком. Важить в межах 100-800 г. З заднього боку може обладнуватися обценьками або стандартним клином. Може мати дерев'яну ручку або буває повністю металевим, з гумовими накладками на рукоятках. Використовується для різноманітних задач: він буде незамінним приладом для ремонту та обробки поверхонь, будівництва, монтажних робіт та демонтажу конструкцій, для рубки металу та пробивання отворів. 

Молоток цвяходер використовують, щоб витягнути старий, пошкоджений цвях або шуруп з дерев'яних, бетонних та інших конструкцій. Завдяки йому цю маніпуляцію можна виконати точно та акуратно, не пошкодивши цілісність виробу. 

Молоток для слюсарних робіт зовні схожий на столярний інструмент, але бойок у нього має трохи опуклу форму, а на ручці присутні масло стійкі накладки. Каменярські молотки відрізняються особливою конструкцією бойка, що нагадує кирку плоскої або загостреної форми, для розколювання цегли або каменю. Для отримання декоративних насічок використовуються спеціальні молотки "бучарди", що мають характерні горби й виступаючі зубчики на ударній частині.

Пристрої для плиткових робіт мають компактні розміри та малу вагу, що становить до 75 грамів. Їх застосовують для відділення шматочків кераміки при підгонці плит по заданих параметрів і облицюванні нерівних, криволінійних ділянок. Працювати з плитковим молотком необхідно точно й обережно, щоб не пошкодити тендітну кераміку.

Покрівельний інструмент комплектується бойком зі сталі або полімеру. Його задня сторона загострена за типом кирки. З її допомогою пробивають дірки в металевих листах, відгинають фаски тощо. У виробів, що використовуються при монтажі шиферних покриттів, бойок має збільшену ширину, під шиферні цвяхи. З тильного боку вони обладнані обценьками.

Рихтувальні пристрої та киянки виробляють з поліуретану і гуми. Але, також існують моделі з головками з металу, в комплект яких входять змінні бойки з м'якою фактурою. До найважчих і найбільш потужних різновидів молотків відносять кувалди та молоти, що мають великогабаритні, масивні головки на міцній рукоятці збільшеної довжини. Їх застосовують в операціях, що вимагають великого ударного навантаження: розбиванні кам'яної кладки, забиванні стійок і клинів тощо.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон