Cersanit (Церсаніт)

scan1_1

Компанія Roveze (торгові марки Opoczno і Cersanit) та Торгова група “Арс-Кераміка” співпрацюють вже на протязі 12 років. Переглянути асортимент керамічної плитки марок Opoczno та Cersanit та придбати їх для своєї оселі за вигідними цінами Ви можете у всіх будівельних супермаркетах “Арс-Кераміки”.

Cersanit найбільш відомий бренд обладнання для ванних кімнат. Плитка для ванної Cersanit є функціональною та не позбавленою індивідуального характеру. Марка Cersanit пропонує велику колекцію плитки для стін і підлоги.

Плитки марки Cersanit характеризуються не тільки естетичним зовнішнім виглядом, а також надійністю і практичними особливостями: стійкістюlightbox_file-_5451db80a0ab2 до утворення плям, подряпин, вицвітання, захистом від проникнення плям в більш глибокі шари.

Плитка для ванної Cersanit також є водонепроникною і має опір до ковзання та шкідливого впливу інтенсивних засобів для чищення та миючих засобів. Плитка для підлоги є морозостійкою та не вбирає вологу.

Плитка для ванної від Cersanit є різних варіантів: матова і блискуча, гладка або цікаво прикрашена, що імітує дерево або камінь.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.