Гідроізоляційні плівки

15 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Гідроізоляційна плівка - рулонний матеріал, що захищає елементи будівель, споруд від вологи, атмосферних опадів, конденсату, випарів, що виникають зовні та всередині приміщень. Застосовується при будівництві дерев'яних, цегляних будівель для ізоляції стін, балконів, внутрішнього оздоблення місць з підвищеним рівнем вологості (ванних кімнат, саун, душових, терас, відкритих майданчиків). Залежно від призначення матеріал має різну структуру, розміри. Інші його особливості розглянемо докладніше.

Гідроізоляційна плівка: різновиди, переваги застосування

За матеріалом виготовлення гідроізоляція буває:

  • Поліетиленовою. Для захисту підлог, фундаментів, горизонтальних частин стін від вологи. Володіє звукоізоляційними, антиковзаючими властивостями. Основна її перевага: доступна ціна, простота використання.
  • Мембранного типу. Складається з великої кількості шарів полімерної плівки, з'єднаних між собою.

По складу мембранні ізоляційні плівки ділять на:

ТПО-мембрани З поліофенів термопластичного типу
ЭПДМ-мембрани Різновид синтетичного каучуку
ПВХ-мембрани З полівінілхлоридної плівки

За структурою, пропускної здатності:

  • Дифузійними. З поліпшеним водовбиранням внаслідок великої кількості мікроскопічних пір на поверхні. Під такими плівками не скупчується конденсат, забезпечується вільний доступ повітря до внутрішніх частин основ.
  • Супердифузійними. Складаються з 2-4 шарів поліпропіленового полотна. Відрізняються високою еластичністю, дозволяють одночасно організувати паро- і гідроізоляцію конструкцій, що економить час при їх зведенні.
  • Антиконденсатними. Мають вигляд двошарових плівкових покриттів, що складаються з зовнішньої водонепроникної частини з волохатим покриттям з нетканого матеріалу, вбирають вологу.

Монтаж гідроізоляції проводиться з обох сторін конструкцій.

Як вибрати, правильно укласти гідроізоляцію

При покупці гідроізоляційного покриття для зовнішніх або внутрішніх робіт варто ознайомитися з характеристиками, особливостями застосування різних видів плівки. Від якості, надійності даного матеріалу безпосередньо залежить довговічність експлуатації основних частин будівель: фундаменту, покрівлі, стін, інших елементів.

Для досягнення кращого результату плівку варто укладати на основу цільним шматком. Якщо такий варіант укладання неможливий, її монтують з зазором 20-30 см в місцях стиків. При фіксації ділянок уздовж стін плівку заводять на них вгору на 10 см. Для додаткового захисту місць з'єднань використовують монтажну піну. Після розкладки плівку закріплюють дерев'яними брусками з подальшим монтажем обшивки.

Купити гідроізоляційну плівку з паропропускними, армувальними, клейкими властивостями можна в нашому інтернет-магазині. Також у нас в наявності якісні матеріали для пароізоляції від перевірених виробників з гарантією.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон