Ізоляційні плівки

0 товарів
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Ізоляційні плівки використовують для захисту утеплювача від атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання, проникнення вологих парів з неопалюваних приміщень всередину основ. Вони розрізняються за призначенням, характеристиками, способом монтажу, кольором, щільності. Застосування даних матеріалів дозволяє запобігти розвитку грибка на дерев'яних елементах, не допустити появу корозії на металі під шаром теплоізоляції. З особливостями ізоляції різних видів ознайомимося детальніше.

Ізоляційні плівки: різновиди, варіанти використання

За характеристиками плівкові ізоляційні покриття ділять на:

  • Пароізоляцію. Для внутрішнього захисту утеплювача від пари з приміщення.
  • Паропроникні. Для захисту зовнішніх частин конструкцій від вологості, яка присутня в атмосфері.
  • Підпокрівельні з антиконденсатом.
  • Багатофункціональні. До них відносять фольговану енергоощадну ізоляцію.

За матеріалом виготовлення плівки бувають поліетиленовими, поліпропіленовими або нетканими. Поліетиленові плівки для міцності армують арматурною сіткою або тканиною. За конструкцією вони поділяються на два види:

  • З перфорацією. З мікроскопічними отворами для вільного проходження повітря. При влаштуванні ізоляційного порогу монтуються з вентиляційним зазором.
  • Без перфорації. Для влаштування пароізоляції. При укладанні фіксуються за допомогою монтажної стрічки.

Для пароізоляції саун, басейнів, приміщень з підвищеним рівнем вологості використовують поліетиленові плівки, ламіновані алюмінієвою фольгою. Поліпропіленові ізолятори застосовують для гідроізоляції. Внаслідок наявності антиконденсатного шару, армувальної основи вони відрізняються високою міцністю, функціональністю, ефективністю в застосуванні.

До нетканих ізоляційних покриттів відносять плівки мембранного типу. Їх використовують виключно для гідроізоляції покрівлі. Головна їхня особливість - можливість укладання безпосередньо на утеплювач (наприклад, мінеральну вату) без зазору. Мембрани бувають дво-, три- або чотиришаровий, чорними, білими, блакитними, зеленими або сірими. До їх переваг можна віднести:

  • Міцність при розтягуванні;
  • Герметичність, що забезпечує якісний захист від вологи;
  • Тривалий період служби.

Купити ізоляційну плівку з армуванням, мембрани, стабілізаційну, клейну, фольговану ізоляцію за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон