Грунтівки

0 товарів
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Ґрунтовка - невіддільна частина процесу підготовки поверхні до нанесення штукатурки, шпаклівки, укладання плитки або обклеювання шпалер. Використання ґрунтовок продовжує термін служби фасаду або стін, підвищуючи їх надійність і міцність. У ґрунтовку можна додавати кольорові пігменти, що дозволяє її застосування в якості фінішного покриття.

Базові характеристики ґрунтовки

Основне завдання подібних складів - забезпечити адгезію між підготовчим і фінішним шаром. Це необхідно для зайвої пористості оброблюваних поверхонь, їх надмірної гладкості або поганому вбиранню. Цінова доступність ґрунтувальних сумішей і їх універсальні властивості дають можливість проводити оздоблювальні роботи без великих фінансових витрат.

Ґрунтовка рятує від ризику осипання штукатурки, появи тріщин, відшарування шпалер і виникнення на поверхні плям. Додатково вона перешкоджає скупченню вологи.

У списку додаткових функцій ґрунтовки також присутні:

  • усунення хімічного запаху в процесі фарбування стін або фасаду;
  • забезпечення насиченого відтінку без розводів і плям при перефарбуванні поверхонь від темного кольору до світлого;
  • забезпечення антикорозійного захисту металу;
  • запобігання гнильних процесів і утворення цвілі в приміщеннях з високою вологістю;
  • створення водовідштовхувального шару, що регулює пористість основи та дозволяє знизити поглинання вологи;
  • підтримання глянцевого блиску декоративного покриття.

До того ж ґрунтування стін створює захист поверхні від забруднень, і продовжує естетичність їх зовнішнього вигляду. Здатність приховування вад на стінах і фасадах значно спрощує нанесення штукатурки або поклейки шпалер.

Класифікація ґрунтовки

Залежно від принципу дії ґрунтовки поділяються на дві основні групи - поверхневого і глибокого проникнення. Перша група підходить для пористих поверхонь, завдяки здатності заповнювати мікротріщини та поліпшенню зчеплення матеріалів. Ґрунтовка глибокого проникнення складається з речовин дрібної фракції, які сягають глибини до 15 мм, при нанесенні на матеріал. Вона дозволяє вберегти внутрішні шари від гниття внаслідок антибактеріальних властивостей.

Залежно від області застосування і додаткових властивостей ґрунтувальні речовини діляться на наступні види:

  • Адгезивна - підсилює зчеплення між основою та оздоблювальним матеріалом, внаслідок відсутності вбирання вологи.
  • Просочуюча - упорядковує вбираючі властивості поверхонь з різною силою вбирання, і підходить для пухкої основи.
  • Універсальна - використовується з усіма типами матеріалу, без необхідності підбору окремих складів.
  • Спеціальна - виконує певну функцію, за типом захисту від ураження грибком або цвіллю, або оберігає від корозії.

На основі кількості речовин існує окрема класифікація ґрунтовок, яка включає акрилову, алкідну, гліфталеву, перхлорвінілову і полістирольну.

Акрилові склади ґрунтовок однаково добре поєднуються як з дерев'яними, так і бетонними поверхнями. Вони висихають в прискореному режимі та не мають відчутного запаху, що дозволяє використовувати їх в дитячих кімнатах і медичних установах.

Алкідні підходять для обробки дерев'яної основи з подальшим нанесенням лакофарбових складів. У цю категорію входить універсальний матеріал, і ґрунтовка з антикорозійними властивостями.

Гліфталеві забезпечують високий рівень адгезії на сухій основі. Вони використовуються на етапі підготовки до нанесення штукатурки та фарби.

Перхлорвінілова ґрунтовка наноситься на оштукатурену, металеву і бетонну поверхню. Область її застосування - зовнішні стіни та фасади за рахунок наявності специфічного запаху через розчинники в складі. Полістирольні речовини також наносяться на відкритому повітрі в якості додаткового шару.

В процесі вибору ґрунтовки необхідно враховувати специфіку оброблюваної основи, наскільки вони вбирають вологу, рівень пористості та вимоги до адгезії. У каталозі нашого інтернет-магазину присутні ґрунтувальні суміші для різних цілей. В наявності ґрунтовка для внутрішніх і зовнішніх робіт, обробки дерев'яних, металевих, бетонних та мінеральних поверхонь.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон