Троси буксирувальні

12 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Буксирувальний трос – надійний помічник у складних ситуаціях, коли необхідно транспортувати несправний або частково несправний автомобіль у ремонтну майстерню або витягнути його з ями або кучугури. Цей компактний пристрій займає мало місця в багажнику, але дуже спрощує життя автомобіліста.

Автомобільні троси розрізняються за довжиною, максимально допустимим навантаженням, типу використовуваного в їх конструкції матеріалу. Застосовуються для різних цілей та видів транспорту. Як підібрати для свого автомобіля відповідний варіант, розберемося докладніше.

Трос буксирувальний: види, технічні характеристики

Трос буксирний виготовляють із міцних, стійких до зношування матеріалів:

  • Металу. Конструкція таких виробів складається зі сталевих елементів, міцно з'єднаних між собою у гнучку монолітну жилу. Їхні переваги: ​​тривалий термін використання, висока надійність. Мінуси: схильність до корозії, збільшена маса, великі габарити.
  • Авіаційний капрон. За своїми технічними параметрами цей матеріал не поступається металу. При цьому не схильний до розвитку корозії, не боїться вологи, нагрівання, морозу. Еластичний, гнучкий, легкий. Займає мало місця під час зберігання. Підходить для автомобілів різної маси, у тому числі позашляховиків.
  • Тканини. Найбільш популярним різновидом даних буксирувальних пристроїв є автомобільний трос у вигляді рулетки, комфортний і невибагливий в експлуатації. Його плюси: міцність, компактні розміри. Мінуси: здатність вбирати вологу, через що такі троси потребують регулярного просушування.
  • Поліпропілену. Має здатність зміни довжини з подальшим відновленням вихідних значень. Краще інших видів підходить для витягування авто, що застрягли.

По конструкції троси бувають плетеними, стандартними чи еластичними. Підбирати трос для буксирування по матеріалу і конструкції варто, виходячи з майбутніх умов його експлуатації та типу автомобіля, що обслуговується.

Як підібрати трос для буксирування легкового авто чи позашляховика

Крім матеріалу, при покупці буксирувального троса необхідно враховувати такий показник, як гранично допустиме навантаження. Його потрібно підбирати із запасом надійності, що до 3-х разів перевищує вагу автомобіля. Тобто, для буксирування авто масою близько 1,5-5 тонн необхідно придбати трос з допустимою масою в 6 тонн. А для позашляховиків найкращим варіантом буде виріб з максимально допустимим навантаженням 8-15 тонн.

Другий ключовий фактор, на який варто звертати увагу при покупці троса, що буксирує, - його довжина. Відповідно до вимог, зазначених у Правилах допуску автотранспортних засобів до руху, допустимою довжиною для цього виробу вважається 4-6 м. Якщо трос буде надто довгим, це може ускладнити ситуацію на дорозі для інших учасників руху. Якщо ж він буде коротким, у водія транспортного засобу, що буксирується, не буде можливості для маневрування або екстреного гальмування.

Для зчеплення автомобіля з тросом та іншою машиною на ньому передбачені спеціальні фіксувальні пристрої у вигляді гаків або карабінів. За відсутності таких фіксаторів ремінь зав'язується у вигляді петлі. Більш надійними вважаються фіксатори у вигляді гаків. А для зав'язування петель необхідне певне спритність, тому даний спосіб кріплення не підходить для недосвідчених автомобілістів.

Буксирувальні троси розрізняються за кольором. Зазвичай їхнє фарбування буває:

  • зеленим;
  • синім;
  • жовтим;
  • помаранчевим;
  • червоним.

Зазвичай такі яскраві кольори забарвлюють ремені плоского типу. Це робиться для покращення видимості буксира на дорозі. На тросах у вигляді канатів розміщують сигнальні прапорці. У деяких моделях є люмінесцентні елементи, що забезпечують безпеку буксирування в темний час доби.

Як доглядати за буксирувальним тросом

Запорукою тривалості служби виробу є дотримання правил його експлуатації, а також правильність зберігання та догляду, що вибирається залежно від типу тросу:

  • Тканинну оснастку зберігають у пакетах з поліетилену, періодично оглядаючи щодо відсутності зовнішніх ушкоджень.
  • Троси зі сталі регулярно змащують антикорозійними складами.

За наявності розривів, інших дефектів буксирувальні вироби не використовують. При попаданні на них вологи просушують, тільки потім відправляють на зберігання.

Купити буксирувальні троси синього, червоного, оранжевого кольору з авіаційного капрону чи поліпропілену можна у нашому магазині. Також тут ви знайдете іншу продукцію для буксирування за найвигіднішою ціною.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон