Насоси автомобільні

28 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Автомобільний насос повинен стати другою покупкою після придбання транспортного засобу. Його наявність убезпечить від непередбаченої ситуації під час заміської поїздки або відсутності поблизу станції технічного обслуговування. До того ж стеження за тиском повітря в шинах і своєчасне їх підкачування впливає на якість та безпеку їзди.

Класифікація автомобільних насосів

Залежно від принципу дії автонасоси поділяються на дві основні групи – механічні та електричні. Перший різновид пристроїв має базовий принцип роботи, і оснащується спеціальною ніжкою для накачування. При кожному натисканні педалі зовнішнього корпусу відбувається подача потоку повітря.

Механічні насоси своєю чергою діляться на ручні та ножні, виходячи зі способу накачування відповідно. Також агрегати оснащені манометром, який дозволяє стежити за тиском усередині шини. Такі автонасоси підходять для обслуговування легкових машин із допустимим рівнем тиску близько двох атмосфер.

Електричні моделі є вдосконаленою версією насоса, що прискорює процес накачування шин, і наводяться за рахунок електроенергії. Своєю чергою такі пристрої поділяються на поршневі та мембранні. У першій категорії існують одно поршневі та двопоршневі насоси, з різним діаметром поршня, що впливає на кількість повітря, що надходить в шину, в прямо пропорційній залежності. Мембранні насоси нагнітають повітря в гумову мембрану, підходять для більш вузького температурного режиму, і при негативних значеннях можуть замерзати.

Електронасоси також мають манометри для контролю тиску в шинах. Для цієї ролі вибирають аналогові або електронні прилади, з наявністю двох видів шкал та розміток за вітчизняною та електронною системою вимірювання.

Окрему групу складають хімічні діафрагмові насоси. Вони мають специфічний метод дії, невеликі габарити та зручні в експлуатації.

Які додаткові функції мають автонасоси

Насос для коліс поставляється як стандартної, так і вдосконаленої комплектації. Розширений функціонал пристрою передбачає його оснащення такими пунктами:

  • Ліхтариком – спрощує накачування коліс у темну пору доби, а в комплексі з червоним сигналом аварійної зупинки звертає увагу водіїв, які проїжджають повз, що важливо за необхідності отримання допомоги з їхнього боку.
  • Автоматичне зупинення – подібна функція сприяє автовідключенню насоса при досягненні тиску заздалегідь заданих значень.
  • Спеціальними насадками – що розширює спектр застосування насоса, допускаючи його використання не лише при накачуванні автомобільних шин, а й надувних матраців, човнів, м'ячів.

Асортимент сучасних автомобільних насосів включає безліч варіантів різної комплектації. При правильному виборі придбана модель допоможе швидко та комфортно підкачати спущену шину за будь-яких умов.

Які моменти потрібно враховувати при покупці автомобільного насоса

Насос для авто повинен підбиратися залежно від типу транспортного засобу та його технічних характеристик. Також варто визначитися, які значення та властивості пристрою мають значення залежно від майбутніх умов експлуатації та частоти використання.

Краще відмовитись від придбання дешевих приладів від невідомих брендів. Це загрожує швидким виходом пристосування для накачування шин із ладу.

У процесі вибору можна звернути увагу на такі пункти:

  • тип насоса – механічний або електричний, визначає швидкість процесу накачування коліс та рівень необхідних фізичних зусиль;
  • продуктивність пристрою – визначає час, який буде потрібно для обслуговування однієї шини, в електричних компресорах вона становить 5 хвилин, а в механічних залежить від витривалості та сили водія;
  • максимальний рівень тиску повітря – для легкових та вантажних моделей авто знадобляться різні значення, до 2 та від 4 атмосфер відповідно;
  • потужність приладу – впливає на витрати електроенергії в електричних типах насосів;
  • довжина шланга – впливає на комфорт у процесі використання та максимальну відстань від коліс, на якій можна розмістити насос;
  • розміри - краще віддати перевагу компактним пристроям, що з легкістю поміщаються в багажник.

Також важливим параметром, на який мало хто звертає увагу, є час безперервної роботи пристосування. Потрібно, щоб пристрій не функціонував на межі можливостей, щоб уникнути ламання. Необхідно вибирати насоси, здатні функціонувати без зупинки не менше пів години, при продуктивності з розрахунку 5 хвилин на одне колесо.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено безліч різновидів насосів та компресорів для автомобілів з манометром, ліхтариком та функцією захисту від перегріву. В наявності ножні, ручні, одно поршневі та двопоршневі пристрої, від кращих виробників Польщі, Німеччини, Китаю, Великобританії, Білорусі та України, з різними параметрами продуктивності, потужності та тиску.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон