Aqua RodosАква Родос

Компанія“Аква Родос” та Торгова група “Арс-Кераміка” є партнерами ще з 2005 року. Придбати продукцію компанії “Аква Родос” за вигідними цінами та отримати консультацію від професійних менеджерів Ви можете у будь-якому із будівельних супермаркетів мережі “Арс-Кераміки”.

Компанія “Аква Родос” є лідером в Україні з виробництва ексклюзивних і серійних меблів для ванних кімнат.

Протягом 12 років “Аква Родос” асоціюється у покупців з високою якістю і бездоганним дизайном меблів.

Компанія динамічно розвивається, освоює нові напрямки діяльності, завойовуючи прихильність нових клієнтів.

“Аква Родос” створює меблі для ванної кімнати, якi відрізняються не тільки стильним зовнішнім виглядом, але і високою якістю, довговічністю, надійністю. У виробництві використовуються тільки екологічно чисті, сертифіковані матеріали європейських виробників. Меблі виготовляються з ДСП і МДФ “”Egger” (Австрія) і “Kronospan” (Чехія).

Вологостійкість і глянцевий блиск досягається завдяки новітнім технологіям покриття лакофарбовими матеріалами “Italcolor” (Iталія). Дзеркала і дзеркальні елементи меблів, вироблені фірмою “Glaverbell”, практично не піддаються дії вологи завдяки амальгамі на основі срібла.

Дзеркала оснащені розетками і високоякісними світильниками іспанської фірми “Ebir” – лідера європейського ринку освітлювальної фурнітури. Дверцята і шухляди оснащені високоякісними комплектуючими “Blum” і “Hettich”, ніжками і ручками європейських виробників.

Меблі для ванної “Аква Родос” – це традиційно висока якість, естетичність і надійність для вашого комфорту.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.