Умови акції “Робиш ремонт? Відпочивай у Косино!”

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇЇ
1.1. Організатором акції «Робиш ремонт?Відпочивай в Косино!» є ТОВ “Торгова група “АРС-Кераміка””.
Юридична адреса: Україна, м. Тернопіль, вул. Збаразька, 18
2. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ТА ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ
2.1. Під акцією « Робиш ремонт?Відпочивай в Косино!» (далі – Акція) розуміється отримання подарунків(придбання за 0,01 грн.) покупцями-учасниками акції, на умовах визначених цим Порядком.
2.2. Акція діє з 18.05.2017 року до 15.07.2017 (включно).
3. ПРЕДМЕТ АКЦІЇ
3.1. Предметом рекламної Акції є подарунки, а саме сертифікат на дводенний відпочинок на двох осіб та одну дитину до 12 років і одну дитину до 6 років в “Термальних водах Косино”, Україна, Закарпатська область, Берегівський район, с. Косонь, Урочище, 1.
4. ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЇ
4.1. Акція діє на території України в будівельних супермаркетах:
Будівельний супермаркет “АРС”, м. Тернопіль, вул. Бродівська, 44
Будівельний супермаркет “АРС”, м. Львів, вул. Б.Хмельницького, 230
Будівельний супермаркет “АРС”, м. Стрий, вул. Лесі Українки,23
Будівельний супермаркет “АРС”, м. Золочів, вул. Вокзальна, 28
Будівельний супермаркет “АРС”, м.Кам’янець-Подільський, вул. Північна, 81М
Будівельний супермаркет “Арс-Кераміка”, м.Івано-Франківськ, вул. О.Кобилянської, 56
Будівельний супермаркет “АРС”, м.Кременець, вул С.Петлюри ,44В
Будівельний супермаркет “АРС”, м.Борщів, вул. Шухевича, 8
5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
5.1. До участі в Акції запрошуються фізичні особи. Кількість разів участі в Акції – необмежена. Період дії Акції з 18.05. 2017 до 15.07.2017 (включно).
5.2. Учасником Акції є будь-який покупець – повнолітня дієздатна особа, за винятком працівників ТОВ «Торгова група “АРС-Кераімка” », яка в період дії Акції придбала в мережі ТГ «АРС-Кераміка » товари на суму 2000 і більше гривень, що підтверджується чеками (розрахунковими документами) а також виконала умову Акції, що передбачає обов’язкову покупку товару партнера Акції.
5.5. Покупець, який придбав товари протягом періоду дії Акції, відповідно до пункту 5.2 цього Порядку, реєструє свій чек у анкеті, наданого адміністратором.
Під час проведення акції відбудеться два розіграші подарунків — 18 червня та 16 липня. Час проведення — 12.00 год. Кількість осіб у кожному торговельному центрі, що визначена Організатором Акції, відповідає кількості дарунків у кожному БС. Розіграш відбудеться в режимі он-лайн на офіційному каналі Youtube ТОВ “торгова група “АРС-Кераміка”” (https://www.youtube.com/channel/UCizXFb_GRAqlOHMpk7U23_A )
5.6. Присутність на розіграші необов’язкова. В день розіграшу важливо підняти слухавку, коли буде дзвонити ведучий. Якщо учасник не бере слухавку, а ведучий намагався додзвонитись три рази, то в лототроні обирають іншу анкету. При отриманні подарунку клієнт повинен пред’явити паспорт, ідентифікаційний код, чек і “корінець” анкети.. Організатор Акції зобов’язаний, перед передачею дарунку переможцю Акції, перевірити документи особи, та звірити оригінал чека з купоном. Якщо учасник Акції під час визначення переможця не надав наведені вище документи (паспорт, реєстраційну картку з ідентифікаційним кодом), то він має право надати їх протягом наступних 3-х днів. Якщо учасник Акції-переможець не підтвердив свою особу шляхом одночасного надання паспорта та реєстраційної картки (ідентифікаційного номеру), то він учасником не визнається та позбавляється права на одержання подарунку на умовах Акції.
5.7. Кількість разів участі в Акції є необмеженою і відповідає кількості разів придбання товарів, підтверджених окремим розрахунковим документом. Покупець з розрахунковим документом зі спеціальною відміткою, яку ставить адміністратор після заповнення анкети, у подальшому участі в Акції не бере.
5.8. Грошовий еквівалент вартості товару (дарунку) не видається, а сам дарунок обміну на інший не підлягає.
5.9. У разі відмови покупця від отримання дарунку, отриманого відповідно до умов цієї Акції, покупець не має права вимагати від Організатора акції будь-якої компенсації.
6. ІНШІ УМОВИ
6.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити або змінити цей Порядок.
6.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції.
6.3. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин.
6.4. Своєю участю в Акції всі її Учасники підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені і прізвища організатором, проведення фото-та/або кінозйомки (відеозйомки) за їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, які стосуються Акції, з рекламною метою способом і методами, що не суперечать чинному законодавству України на безстроковий період.
6.5. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цього Порядку, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цим Порядком, остаточне рішення приймається організатором. Рішення організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
6.6. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.