У команді — сила!

“Торгова група “АРС-Кераміка” — це дружній, згуртований та сміливий колектив. Нещодавно, 13-15 липня, команда будівельного супермаркету “АРС” (м.Тернопіль) здійснила туристичну корпоративну поїздку у гори Карпати. Туристи побували на яремчанському ярмарку, прогулялися смт. Ворохта: відвідали стародавню дерев’яну церкву Різдва Богородиці та віадук.

Цікаво, що храм збудований без жодного цвяха у 1654 – 1657 рр. в селі Яблуниця, а до Ворохти він був перенесений в 1780 р. Інтер’єр церкви містить навіть древні фрески та розписи.

А старовинний віадук — це справжня знахідка архітектури, один з найстаріших та найдовших кам’яних аркових мостів Європи. Його довжина сягає 200 метрів. Збудований віадук у 1895 році за часів Австро-Угорської імперії полоненими італійцями.

Також колектив “АРС-Кераміка” здійснив сходження на гору Ворохтянського екс-трампліну, де команда опинилися серед безмежжя синього неба та серед зеленого моря смерек.
Окрім, пізнавально-екскурсійного маршруту, було передбачено і туристичний — сходження на гору Піп-Іван (2028 м). Гора Піп-Іван вважається однією з найскладніших вершин для сходження у Карпатах, з урахуванням, що зустріла вона колектив “Торгової групи “АРС-Кераміка” проливним дощем, мокрим снігом і періодично палючим сонцем, то підйом на гору був досить екстримальним та колоритним.

Не дивлячись на всі перипетії, пішим ходом подолано 25 кілометрів, пройдено понад 44 000 кроків і як результат нову вершину підкорено! Попереду нові звершення та здобутки! А зараз з упевненістю можна констатувати, що такий корпоративний відпочинок у Карпатах неодмінно залишиться найяскравішим спогадом цього літа!