TopexTopex (Топекс)

Товари торгової марки TOPEX представлені у всіх будівельних супермаркетах   Торгової групи “Арс-Кераміка” та користуються успіхом серед клієнтів вже на протязі 10 років.

GRUPA TOPEX” – це провідна Європейська Компанія, що була створена ще в 1990 році. Продукція Компанії представлена в 15 країнах Європи.

Торгова марка TOPEX – це інструмент для любителів і всіх тих, хто шукає добру якість за прийнятною ціною.

Інструменти TOPEX – це дуже широкий асортимент продукції, серед якої кожен знайде для себе інструмент, що буде відповідати виконуваній роботі.

TOPEX – це інструмент для кожного – багато які артикули можна зустріти і в сумці професіонала.

Інструменти та приладдя торгової марки TOPEX призначені для регулярної експлуатації з середнім режимом навантаження, та можуть бути застосовані у найрізноманітніших видах робіт: авторемонтні, будівельні, електротехнічні, садово-городні, складські, транспортувальні та багато іншого.

Простоту і універсальність застосування цих популярних інструментів підтверджують задоволені фахівці і любителі, які в один голос наголошують, що марка TOPEX ̶ це виключно вдала покупка. Вона цілком відповідає поставленій меті ̶ бути найбільш вдалим вибором на ринку популярних інструментів.

Асортимент марки розширюється за рахунок нових продуктів та постійного удосконалення інструментів, що вже давно представлені на ринку.

Безсумнівно, головним досягненням компанії TOPEX є те, що на сьогоднішній день, цей бренд є найбільш впізнаваним серед численних пропозицій ручного інструменту. Товар під маркою TOPEX користується високим попитом серед покупців.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.