OpocznoOpoczno (Опочно)

Компанія Roveze (торгові марки Opoczno і Cersanit) та Торгова група “Арс-Кераміка” співпрацюють вже на протязі 12 років. Переглянути асортимент керамічної плитки марок Opoczno та Cersanit та придбати їх для своєї оселі за вигідними цінами Ви можете у всіх будівельних супермаркетах “Арс-Кераміки”.

Бренд Opoczno є лідером серед польських виробників керамічної плитки. Компанія вже 130 років надихає покоління і дає клієнтам упевненість в надійному виборі на багато років.

Opoczno пропонує привабливі дизайни, в яких останні тренди поєднуються з красивою класикою. Саме тому естетика колекцій Opoczno залишається незмінною з плином моди і продовжує задовольняти індивідуальні смаки клієнтів. Співпраця з кращими дизайн-студіями та використання сучасних технологій гарантують високу якість товарів Opoczno.

Компанія продовжує створювати нові колекції, пропонуючи споживачам великий вибір кольорів та дизайнів. Дякуючи своїм клієнтам, бренд Opoczno був нагороджений найпрестижнішими нагородами: Superbrands і Superbrands Created.

Колекції марки Opoczno були номіновані на нагороду “2013 ЄС Перли Кераміки”.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.