Корпоративна поїздка в Карпати

 

Завжди, в усі віки і часи, людина прагнула до поліпшення фізичного здоров’я, до знаходження гармонії душі і тіла. Саме єднання з природою, дарує відчуття душевного спокою і самопізнання.
Карпати щороку ваблять до себе туристів, які бажають відпочити від шаленого темпу міського життя і просто змінити обстановку, залишивши всі свої проблеми вдома.
Відпочинок в горах кардинальним чином відрізняється від будь-якого іншого виду відпочинку своєрідною енергією.
17-18 серпня 2013 року відбулася корпоративна поїздка для співробітників “АРС-Кераміки”. Протягом двох днів вони відвідали м. Галич, побували в музеї народної архітектури та побуту Прикарпаття, відвідали найдавніший у Карпатах православний монастир – Манявський Скит, а також усі бажаючі отримали можливість піднятись на вершину гори Хом’як. В мандрівці взяли участь 50 подорожуючих, серед яких були представники супермаркету, центрального складу, транспортного відділу, меблевого центру, офісу, а також шестеро дітей. Поїздка перетворилась на активний і насичений відпочинок, який дозволив згуртувати колектив, покращити взаємовідносини та урізноманітнити дозвілля. Працівники “АРС-кераміки” отримали великий заряд енергії, хороший настрій, яскраві та незабутні враження. Гори заворожують і заспокоюють, вони наповнюють людину позитивом. Дні, проведені в цій чудовій місцевості, запам’ятаються надовго.