Корпоративна поїздка у Карпати

7-9 липня колектив “АРС-Кераміки” підкорював гори Карпати!
Наша мандрівка розпочалася з музею просто неба народної архітектури та побуту Прикарпаття, який належить до Національного заповідника «Давній Галич». Оскільки наш маршрут пролягав через м. Івано-Франківськ, то ми обов’язково вирішили відвідати нашу філію. Більшість працівників вперше ознайомилися з роботою та колегами Івано-Франківської філії. Продовженням насиченого першого дня було відвідування одного з найвищих водоспадів в Українських Карпатах — Манявського водоспаду. Незабутнім!!! для нас було купання в підніжжі водоспаду, відчуваючи над собою струмені крижаної води.
Наступного дня на висоті 1750 м над рівнем моря, затамувавши подих, ми побачили одне з найвищих, найзагадковіших, найтаємничіших та найхолодніших озер в Українських Карпатах — озеро Несамовите. Варто відзначити, що всі без винятку працівники підкорили цю вершину, попри те, що деякі болотяні місця долали босоніж! Піднімаючись, ми отрмали змогу милуватись прекрасними пейзажами та захоплюючими краєвидами карпатських гір.
Корпоративна поїздка виявилась щедрою на позитивні емоції та незабутні враження, а також, незважаючи на прогноз погоди, сонячну та теплу погоду. Повертаючись додому з чудовим настроєм, ми зрозуміли, що це була одна з найкращих, найпізнавальніших та найвеселіших колективних подорожей!

745 переглядів