ColomboColombo (Коломбо)

Торгова група “Арс-Кераміка” співпрацює з торговою маркою Colombo ще з 2003 року. Переглянути асортимент виробів від ТМ Colombo та придбати їх за найвигіднішими цінами Ви можете у всіх будівельних супермаркетах “Арс-Кераміки”.

 Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної і надійної санітарної кераміки. За останні роки асортимент ТМ Colombo значно розширився. Сьогодні під торговою маркою Colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку, акрилові ванни і меблі для ванних кімнат.

Вироби від TM Colombo  ̶ це сучасний дизайн, ергономічність, практичність і оптимальні ціни.

Успіх ТМ Colombo гарантують використання високоякісної сировини, сучасних технологій і обладнання, оригінальних технічних рішень, висококваліфікований персонал і сучасні методи управління.

Вся продукція ТМ Colombo виготовляється відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Стабільність технологічних процесів, багатоступінчастий контроль і сучасні методи організації виробництва дозволяють отримувати продукцію високої якості.

За відгуками покупців, які вже зробили свій вибір на користь сантехніки Colombo, вона прекрасно вписується в інтер’єр ванних кімнат невеликих розмірів, відрізняється сучасним дизайном, а головне  ̶ доступна для споживача з будь-яким рівнем доходів.

Меблі ТМ Colombo виготовляються з екологічно безпечних матеріалів на новітньому обладнанні за найсучаснішими технологіями.

Для складання меблів Colombo використовується фурнітура високої якості.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.