KnaufKnauf (Кнауф)

Компанія КНАУФ та Торгова група “Арс-Кераміка” підтримують тісні партнерські зв’язки ще із 2002 року. Придбати продукцію компанії KНАУФ за вигідними цінами та отримати консультацію від професійних менеджерів Ви можете у будь-якому із будівельних супермаркетів мережі “Арс-Кераміки”.

 

КНАУФ  ̶  це один з найбільших у світі виробників будівельних матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки, шумо- і теплоізоляції, обладнання для машинної штукатурки. Сміливі і рішучі дії співвласників фірми КНАУФ у втіленні нових ідей та залучення наявних матеріальних ресурсів призвели до того, що група міцно утримує лідируючі позиції у виробництві будівельних матеріалів по всьому світу.

Завод КНАУФ в Україні випускає 4 види гіпсокартонних плит, 2 види гіпсоплит для внутрішніх перегородок, 11 видів сухих гіпсових сумішей, 3 види сухих наливних підлог і 7 видів цементних сумішей по номенклатурі КНАУФ.

Підприємницька філософія КНАУФ полягає не в отриманні негайної вигоди, а в довгострокових інвестиціях, які стратегічно вигідні не тільки самій фірмі, а й місту, регіону, країні, в якій працює компанія.

Своїм капіталом і ноу-хау компанія КНАУФ вносить значний вклад в розвиток української будіндустрії. Це особливо актуально в наші дні, коли в області будівництва в Україні відзначається тенденція більш широкого використання систем легкого і сухого будівництва. КНАУФ є піонером сучасних комплектних будівельних систем із застосуванням гіпсокартонних і гіпсоволокнистих плит, цементних плит, сучасної ізоляції, які як з екологічної, так і з економічної точки зору будуть знаходити все більше застосування.

Незважаючи на нинішні економічні та політичні реалії, виробничі підприємства КНАУФ в Україні не знижують випуск продукції, допомагаючи відновлювати будівельну індустрію України.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.