ForteForte (Форте)

Товари марки Forte представлені у всіх будівельних супермаркетах Торгової групи “Арс-Кераміка”. Успішна співпраця із Forte триває вже біля 5 років завдяки високій якості та надійності товарів.

Торгова марка Forte представляє великий вибір продукції в напрямку будівельного і садового обладнання. Продукція даного бренду відрізняється демократичною ціновою політикою і доступністю для широкого кола споживачів.

На ринку України бренд Forte зарекомендував себе як торгова марка, яка пропонує ринку продукти найвищої якості, вироблені з використанням інноваційних технологій.

Стратегія товарної марки сприяє виробленню оптимальних рішень по створенню обладнання з видатними робочими характеристиками на основі індивідуального підходу до кожного споживача, а також з урахуванням специфіки сфери діяльності і конкретних умов експлуатації обладнання.

Всі елементи продумані до дрібниць так, щоб користувач зміг не тільки комфортно, але і безпечно експлуатувати інструмент.

Продукція торгової марки Forte допоможе вирішити найскладніші завдання з мінімальними зусиллями. Цьому сприяють широкі функціональні можливості продукції, якісно реалізовані на практиці.

Детально ознайомитися з товаром даної марки можна у Інтернет-магазині Арс.