Дружня зустріч з ВК Поліпласт

В суботу відбулося не просто свято спортивного духу чи чергове корпоративне зібрання однодумців, а була створена незабутня своїм позитивним настроєм, хорошою організацією, непоступливими змаганнями подія. Це відбулося завдяки тому, що 2 липня до Тернополя завітали з дружньо-спортивною метою наші партнери з київської фірми Поліпласт, а також колеги зі Стрия, Борщова та Кам’янця-Подільського. Ці колективи разом із нашою футбольною командою зіграли товариський турнір за новостворений Кубок Співдружності та вже існуючий Кубок АРСу з футзалу. Протягом шести годин у залі спорткомплексу Текстильник велася наполеглива боротьба між кожною з команд. У підсумку третє місце здобули працівники з Борщова, другими стали колеги зі Стрия, а перемогу та перехідні кубки здобула тернопільська команда складу АРС. Гості з Києва не поступалися нічим у спортивній наполегливості та майстерності і зайняли четверте місце.
Нагородження кубками, медалями, грамотами та призовим фондом відбувалося за святковою гостиною директорами фірми АРС та Поліпласт. Вечір видався насиченим враженнями, смачною вечерею, наповнений співами та спілкуванням і надто теплим не тільки через погоду…
Нагадаємо, що Перехідний Кубок АРС-Кераміки започаткований у 2012 році для команд-колективів Торгової групи, в склад якої входять окрім Тернополя ще вісім філій у Західному регіоні. Кубок Співдружності створений для відкритих турнірів команд-фірм партнерів Арсу. Метою таких заходів є активний відпочинок, згуртування, позитивний настрій, незабутні враження, підтримка колективного та спортивного духу.
Запрошуємо і надалі поборотися у дружній спортивній атмосфері за ці трофеї, котрі зараз знаходяться у Тернополі. Дякуємо організаторам та всім учасникам за створений захід.

1 063 переглядів

IMG_8383

Учасники Кубка Співдружності з футзалу

IMG_8386

Команда “Поліпласт” (Київ)

IMG_8387

Команда “Арс” (Кам’янець-Подільський)

IMG_8389

Команда “Арс” (Борщів)

IMG_8396

Команда “Арс” (Тернопіль)

IMG_8400

Команда “Арс” (Стрий)

 

 

 

IMG_8371

Розминка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_8409

Початок матчу між стрийською філією “Арс” та київськими гостями “Поліпласт”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dorb8xyqmta

Нагородження переможців – “Арс” (Тернопіль)